1

@IronSanHybrid pchnąć głębiej i by wyszła

0

To którą szkołę zamykają przez wirusa? podrzucajcie linki w odpowiedzi

1

@Chakalaka 2:10

10

@Zbyszard stawiasz @+nick i masz

0

5

"Uważamy, że projektu klubu na następne dziesięć lat nie buduje się wyłącznie wokół jednego nazwiska"
dobrze że on nie buduje na Xavim

1

@IronSanHybrid A wgl to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz, tylko u siebie na górze

0

@IronSanHybrid Panie, nie kompromisuj się pan

1

@Mario96w trzeba anulować

0

@IronSanHybrid A ja już 3 dzień widzę

2

@Mario96w brakuje opcji: a ja mam to w pi....

0

@IronSanHybrid w ciągu ostatnich 10 minut chyba nie było

1

@Alvarinho żeby tym januszom pokazać, ot co!

2

@matirix20 tyle zachodu żeby schować fap folder przed mame? xD

1

@Witam macie u siebie kobieten?

0

@DizZ11 a bo to trafisz za tymi znawcami nad znawcami, czyt. pismakami

1

@Suzu No przecież mają zakaz wymieniania się, dopiero co na neymara zwali że się koszulką wymienił bo covid ;x

0

@kuz fifa to się już dawno skompromitowała ;x

2

@Coutinho007 To pewnie mukowiscydoza

0

nara farmerzy

2

@tommyVERceti ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

Ja w następnym sezonie chce tylko żeby Busquets i Suarez byli odstawieni, tylko tyle i aż tyle. Rakiticia i Vidala nie wspominam bo uznaje ich za tryb przeszły, że już ich tu nie ma.

1

@IronSanHybrid kiedy chłop ma chcice ale sumienie nie pozwala ci zostawić rannego człowieka

1

@kerouac czyli można zgłosić za fejka ^^

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8851952#comment-8851952

tak apropo jeszcze tej sytuacji to wgl co za brednia że wezwanie przyszło poleconym dzisiaj o 11, a w wezwaniu żeby się stawić dzisiaj o.. 10 xD

0

@abram3k a po polsku?

1

@GIGAKOKS no chyba, nie wiem bo nie odbiera ani nie odpisuje xD

0

@neeed no beka

0

@ksobi jako prawilny brat tylko czekam na okazję żeby jej dosrać ^^

21

Xavi będzie trenerem przez całą kadencję Fonta, choćby się waliło i paliło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?