Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid pchnąć głębiej i by wyszła
0
To którą szkołę zamykają przez wirusa? podrzucajcie linki w odpowiedzi
1
@Chakalaka 2:10
10
@Zbyszard stawiasz @+nick i masz
0
@IronSanHybrid
5
"Uważamy, że projektu klubu na następne dziesięć lat nie buduje się wyłącznie wokół jednego nazwiska"
dobrze że on nie buduje na Xavim
1
@IronSanHybrid A wgl to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz, tylko u siebie na górze
0
@IronSanHybrid Panie, nie kompromisuj się pan
1
@Mario96w trzeba anulować
0
@IronSanHybrid A ja już 3 dzień widzę
2
@Mario96w brakuje opcji: a ja mam to w pi....
0
@IronSanHybrid w ciągu ostatnich 10 minut chyba nie było
1
@Alvarinho żeby tym januszom pokazać, ot co!
2
@matirix20 tyle zachodu żeby schować fap folder przed mame? xD
1
@Witam macie u siebie kobieten?
0
@DizZ11 a bo to trafisz za tymi znawcami nad znawcami, czyt. pismakami
1
@Suzu No przecież mają zakaz wymieniania się, dopiero co na neymara zwali że się koszulką wymienił bo covid ;x
0
@kuz fifa to się już dawno skompromitowała ;x
2
@Coutinho007 To pewnie mukowiscydoza
0
nara farmerzy
2
@tommyVERceti ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
Ja w następnym sezonie chce tylko żeby Busquets i Suarez byli odstawieni, tylko tyle i aż tyle. Rakiticia i Vidala nie wspominam bo uznaje ich za tryb przeszły, że już ich tu nie ma.
1
@IronSanHybrid kiedy chłop ma chcice ale sumienie nie pozwala ci zostawić rannego człowieka
1
@kerouac czyli można zgłosić za fejka ^^
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8851952#comment-8851952
tak apropo jeszcze tej sytuacji to wgl co za brednia że wezwanie przyszło poleconym dzisiaj o 11, a w wezwaniu żeby się stawić dzisiaj o.. 10 xD
0
@abram3k a po polsku?
1
@GIGAKOKS no chyba, nie wiem bo nie odbiera ani nie odpisuje xD
0
@neeed no beka
0
@ksobi jako prawilny brat tylko czekam na okazję żeby jej dosrać ^^
21
Xavi będzie trenerem przez całą kadencję Fonta, choćby się waliło i paliło