0

@FCBurza to przez tą imprezę urodzinową, setien musiał mu pokazać miejsce w szeregu

0

Teraz jak już Coutinho odpalił to może go komuś opylimy xD
https://zapodaj.net/images/822654ba84123.png

0

Ty może jednak damy szanse Coutinho bo ewidentnie odpalił

1

Coutinho się spłaca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

spokojnie, zaraz 89, rozkręci się

0

0

6 naraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

gruby wow

1

griezmann wszedł jesteśmy uratowani

12

pany spokojnie, griezmann z rakieticiem w 89 zrobią robotę

1

Najśmieszniejsze jest to że w przyszłym sezonie będzie dokładnie to samo

8

rakiticia więcej do kreacji xDDDDDDD

0

no i 5 xDDDDDDDDDDDDDD

0

4bramka bayernu, do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

1

22 minuta i 3 bramki bayernu, totalna dominacja bawarskiej maszyny, barcelona bezradna

0

no i wuj no i cześć

11

"czas żeby pokazał wyższość nad messim" szpaku pijany xD

1

gruby jak mogłeś

0

hahahah fart xDDD

2

można wyłączyć

0

@Zbyszard trenera

0

pierwsze sekundy na tvp i już szpakowski przekręcił nazwisko

0

@MichVeB zrobisz to wcześniej ;x

2

Ależ pięknie gks piłeczkę wyprowadza od bramkarza, poezja

1

1

@VamosRakieta tu nie ma co się śmiać, tu trzeba dzwonić

13

Już widzę oczami wyobraźni jak w 89 minucie Setien wpuszcza Rakiticia i Griezmanna by odmienili losy meczu..

4

@Irmscher10 kubek w kubek nasz listonosz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?