Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 2 sezony i sevilla będzie rozkupiona, znowu ;x
10
boli was wielki diego carlos?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid 2/10
1
@jakub1906 nie wiem o co chodzi, no ale jest @Redakcja
7
@FranzMaurer A tam lepsza, Suarez w prime wymiatał
2
@Witam
0
@donleo12 Jak PSG wygra to cena za Neymara wzrośnie ;/ ciężar
2
@Witam Nie interesuje mnie kim jesteś. Jesteś tu nowy, a do mnie należy dbanie o nowych. Na razie to tyle. Jeśli chcesz jeszcze trochę tu pobyć, trzymaj się mnie. Oczywiście nie będę ci przeszkadzać w ewentualnych próbach dostania perma. To jak będzie?
3
@Janiama nie znasz się bo nie zaistniałeś w piłce na najwyższym szczeblu, ba nawet na średnim Cię nie było, więc twoje mądrości oparte na piłkarskim doświadczeniu można rozbić o kant tyłka w stosunku do Barcelony, opinia warta tyle co szarego szaraczka z ulicy, gdzie Rzym a gdzie Krym.
12
@IronSanHybrid nie znaczy nie, przestań ją kurłła prześladować
1
@IronSanHybrid widzę że się w wiedźmina nie grało, z nimi to trzeba sposobem, kwiatka przynieść, miłe słówko szepnąć, jeszcze długa droga przed Tobą somsiad
Od 9:40 ucz się
0
@Kyman chyba moszna
1
@AnnaMarianna https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1597929915nz1DSm53JMf1DLhEPakOXw,w400.jpg
xD
1
@kaamil1910 jak na kapitana przystało, messi pewnie by spuścił głowę!
1
@messiandiniesta pewnie, zwłaszcza że nasi bez niego nie potrafią zrobić składnej akcji
6
@Cave przychodzi font który chce budować wokół 35-letniego xaviego drużynę na lata
13
Alba i Pique muszą zostać, przynajmniej rok
0
@Bartek22 dlaczemu?
0
@gorgota to co ci zbudowałem jest lepsze, wszyscy z ataku mieli 5 słabszej nogi co w 20 jest ważne, poza tym teraz masz tylko 1 "defensywnego", nie polecam ;x
15
@Ratamahatta mental wgl jest słaby, tylko body
0
W czerwcu odstawiłem fifke 20, teraz sobie wszedłem bo wypuścili sbc o icon moments i co? vieira ;d chcą mnie przyciągnąć z powrotem, ale nie ze mną te numery ea
2
@MichVeB ta ester to szkapa jakaś, tylko na skrótach z seriali jakoś wygląda
1
@MichVeB to zależy czy kanibal to facet czy kobieta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@pele1282 ależ wrócą, poczekaj tylko do rozpoczęcia sezonu ;x
1
@kubix05 przecież to komnata tajemnic
5
100zł za milczenie.. Ciekawe skąd na to pieniążki
2
@RonaldKoeman To może ja, wygnałem śniącego i nastukałem smoki, mogę kosić przeciwników na skrzydle
22
Rok jeszcze się nie zaczął, a wirus już zbiera żniwa
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26226051,rok-szkolny-jeszcze-sie-nie-zaczal-a-w-szkole-koronawirus-u.html?disableRedirects=true
21
@LuisSalvano już by Cię nie było gdyby takie coś było wprowadzone ;x