1

@messi564 2 sezony i sevilla będzie rozkupiona, znowu ;x

10

boli was wielki diego carlos?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@jakub1906 nie wiem o co chodzi, no ale jest @Redakcja

7

@FranzMaurer A tam lepsza, Suarez w prime wymiatał

2

0

@donleo12 Jak PSG wygra to cena za Neymara wzrośnie ;/ ciężar

2

@Witam Nie interesuje mnie kim jesteś. Jesteś tu nowy, a do mnie należy dbanie o nowych. Na razie to tyle. Jeśli chcesz jeszcze trochę tu pobyć, trzymaj się mnie. Oczywiście nie będę ci przeszkadzać w ewentualnych próbach dostania perma. To jak będzie?

3

@Janiama nie znasz się bo nie zaistniałeś w piłce na najwyższym szczeblu, ba nawet na średnim Cię nie było, więc twoje mądrości oparte na piłkarskim doświadczeniu można rozbić o kant tyłka w stosunku do Barcelony, opinia warta tyle co szarego szaraczka z ulicy, gdzie Rzym a gdzie Krym.

12

@IronSanHybrid nie znaczy nie, przestań ją kurłła prześladować

1

@IronSanHybrid widzę że się w wiedźmina nie grało, z nimi to trzeba sposobem, kwiatka przynieść, miłe słówko szepnąć, jeszcze długa droga przed Tobą somsiad


Od 9:40 ucz się

0

@Kyman chyba moszna

1

@kaamil1910 jak na kapitana przystało, messi pewnie by spuścił głowę!

1

@messiandiniesta pewnie, zwłaszcza że nasi bez niego nie potrafią zrobić składnej akcji

6

@Cave przychodzi font który chce budować wokół 35-letniego xaviego drużynę na lata

13

Alba i Pique muszą zostać, przynajmniej rok

0

@Bartek22 dlaczemu?

0

@gorgota to co ci zbudowałem jest lepsze, wszyscy z ataku mieli 5 słabszej nogi co w 20 jest ważne, poza tym teraz masz tylko 1 "defensywnego", nie polecam ;x

15

@Ratamahatta mental wgl jest słaby, tylko body

0

W czerwcu odstawiłem fifke 20, teraz sobie wszedłem bo wypuścili sbc o icon moments i co? vieira ;d chcą mnie przyciągnąć z powrotem, ale nie ze mną te numery ea

2

@MichVeB ta ester to szkapa jakaś, tylko na skrótach z seriali jakoś wygląda

1

@MichVeB to zależy czy kanibal to facet czy kobieta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@pele1282 ależ wrócą, poczekaj tylko do rozpoczęcia sezonu ;x

1

@kubix05 przecież to komnata tajemnic

5

100zł za milczenie.. Ciekawe skąd na to pieniążki

2

@RonaldKoeman To może ja, wygnałem śniącego i nastukałem smoki, mogę kosić przeciwników na skrzydle

21

@LuisSalvano już by Cię nie było gdyby takie coś było wprowadzone ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?