Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@maatiixx Busquets
4
@BarcaInfo Napiwno któryś się zgodzi na obniżkę xD
2
@Janiama i ślepej kurze trafi się ziarno
3
@Striker całe szczęście tusz na paragonach z barcelony zanika po tygodniu
0
@damianex10 vidal też ma takie ekscesy za sobą ;P
16
Ale przelew za Arthura już przeszedł, prawda? prawda? xD
1
@Janiama można by dopisać zp dla polaka do katastrof z 2020 xD
0
@Encore liga w której nikt nie używa nicku z rambli co by wstydu nie było
17
@buddy jednym się kończą kontrakty więc jeśli pójdą to pół darmo, inni mają wyebane pensje których się będą trzymać jak bale, pozdro
0
Dembele-Griezmann-Messi
Puig-Pjanic
De Jong
Alba-Lenglet-Pique-Semedo
Mats
Ławka: Fati, Trincao, Roberto, Araujo, Suarez, Busquets, bramkarz z Barcy b
Ot cała rewolucja jak znam życie
0
@BarcaInfo A niech biorą wszystkich w pakiecie xD Martiala może od nich wyciągnąć by się udało
2
@Striker a czy ty pamiętasz mój legendary avatar przed bezim? ano właśnie, taki z ciebie somsiad
2
@Striker i ja to pamiętam
2
@Striker kurłła, leon? kusisz żeby wrócić do pierwszego avatara..
6
@LuisSalvano No tak, bo celem Messiego jest pozbycie się Griezmanna xD
0
@DanielOOL genialne
0
@misiek12319 ja kiedyś jak byłem na rynku to znalazłem 5 na ziemi, to może i 80 mln się znajdzie
0
@AlwaysBlaugrana To twoja wina!
0
@monsterrize
3
Widzę że zaczął się sezon na pelikany, te to dopiero potrafią połykać.
0
@MesQueUnClub96 i tak nie mam już coinsów, ani piłkarzy do przepalenia, więc nawet jakby zrobili 82 rated to bym nie zrobił, bo nie chce mi się grać
5
@Ghotti w fifie 24 wróci jako "nowa" ikona xD
0
Z fifa 21 łączy się to całe "icon 100", czyli ikon będzie tylko 100, w 21 nie zobaczymy już np. Lehmanna... czyli planują wycofywać ikony z gry...
1
@donleo12 a co oni nowego mogą powiedzieć o tej 22, pewnie tyle
3
@michaleu niech mnie kule biją
4
@wpwelement toż to prowokacja, paragraf się znajdzie
24
https://zapodaj.net/images/d42d20cbd0d9c.png
hehe
0
@NeroTFP był też kompletnie niewidoczny
5
@Kuracjusz #WszyscyWon dopisz
0
@kamilop tylko wpiertal od bayernu