Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
kurłła, no nie mogę xD.. stary wrócił z wakacji w poniedziałek, a dzisiaj przychodzi wezwanie na komendę.. stary obsrany otwiera, a tam.. siostrzyczka podjechała na stację, zatankowała gablotę i pojechała bez płacenia, a auto na starego xD jezu ale na nią zwał przez telefon, a w przeciągu miesiąca 2 imprezy rodzinne, będzie o czym gadać xD przecież ja jako brat mam obowiązek nie dać jej o tym zapomnieć do usranej xDD
22
@BarcaInfo Biedny inter
1
@Hushovt to ważne
1
@Hushovt a co z jajcami?
3
@Pawelsky Tak samo jak mogliśmy z Coutinho ;x
5
@IronSanHybrid no przecież Bartek mówił że dopiero będzie z każdym z osobna rozmowa, więc to musi być prawda
0
@SeeleyBooth To będzie nasz nowy napastnik-joker
1
@Sysia11 przecież jak przychodził to mu się chciało a i tak nigdy nie wszedł na odpowiedni poziom
0
@kerouac Chodzi mi o real, bale nigdy nie odpalił tak jak chcieli i teraz pyka w golfa, z di marią też by wygrali
0
I pomyśleć że di maria odszedł z realu żeby zrobić miejsce baleowi(tak, pierwszy sezon grali razem, ale di maria w pomocy a nie na skrzydle). Każdy się wtedy pukał w czoło jak można di marię czy ozila się pozbyć, a gdzie jest teraz di maria a gdzie bale wszyscy wiemy xD
0
co ten neymar ma z tym celownikiem
1
di maryłaaaaaaaaa 2:0
2
Golazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PSG 1:0
0
@LuisSalvano popalić? czyli co? xD
0
Neymar skuteczność z ostatniego meczu widzę
0
@LuisSalvano a ty co tam widzisz jak nie głośnik? xD
0
i to na dłuuuugo
0
@justfootball psg żeby w finale dostali łomot od potężnego polaka
2
Nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale wreszcie coś się dzieje, szkoda że potrzebna była do tego historyczna kompromitacja.
0
@gorgota budujesz taki https://www.futbin.com/20/squad/17671016
a w grze ustawiasz to tak https://www.futbin.com/20/squad/17671018
gomez, hazard, wijnaldum i cazorla na zmiany
sprzedajesz messiego, suareza, lodiego i dybale i jeszcze ci zostanie kasy.
1
@gorgota a źle ci się gra? Bo skład nie wygląda źle, jaki budżet, platforma, jaką formacją grasz w grze?
2
Rewolucja rewolucją, ale nie ma najmniejszych szans żeby wszystkich ze "starej gwardii" wywalić na raz, byłoby jeszcze gorzej niż jest. Suarez i Busquets powinni być do odstrzału w pierwszej kolejności przed następnym sezonem, ale Pique i Alba powinni jeszcze zostać, przynajmniej 1 sezon. Rakitić już podobno spakowany, Vidal chyba też na wylocie, a Coutinho raczej nie wróci bo tylko podniesie koszty.
0
@IronSanHybrid na początku myślałem że on watę cukrową kręci
0
@chudymc "nie ut" xD
2
@MichalZZZ Podobno wszyscy won
0
@Uukasz_93 Puig-De Jong-Pjanić i może coś z tego będzie
6
@maatiixx Busquets
4
@BarcaInfo Napiwno któryś się zgodzi na obniżkę xD
2
@Janiama i ślepej kurze trafi się ziarno
3
@Striker całe szczęście tusz na paragonach z barcelony zanika po tygodniu