31

kurłła, no nie mogę xD.. stary wrócił z wakacji w poniedziałek, a dzisiaj przychodzi wezwanie na komendę.. stary obsrany otwiera, a tam.. siostrzyczka podjechała na stację, zatankowała gablotę i pojechała bez płacenia, a auto na starego xD jezu ale na nią zwał przez telefon, a w przeciągu miesiąca 2 imprezy rodzinne, będzie o czym gadać xD przecież ja jako brat mam obowiązek nie dać jej o tym zapomnieć do usranej xDD

22

@BarcaInfo Biedny inter

1

@Hushovt to ważne

1

@Hushovt a co z jajcami?

3

@Pawelsky Tak samo jak mogliśmy z Coutinho ;x

5

@IronSanHybrid no przecież Bartek mówił że dopiero będzie z każdym z osobna rozmowa, więc to musi być prawda

0

@SeeleyBooth To będzie nasz nowy napastnik-joker

1

@Sysia11 przecież jak przychodził to mu się chciało a i tak nigdy nie wszedł na odpowiedni poziom

0

@kerouac Chodzi mi o real, bale nigdy nie odpalił tak jak chcieli i teraz pyka w golfa, z di marią też by wygrali

0

I pomyśleć że di maria odszedł z realu żeby zrobić miejsce baleowi(tak, pierwszy sezon grali razem, ale di maria w pomocy a nie na skrzydle). Każdy się wtedy pukał w czoło jak można di marię czy ozila się pozbyć, a gdzie jest teraz di maria a gdzie bale wszyscy wiemy xD

0

co ten neymar ma z tym celownikiem

1

di maryłaaaaaaaaa 2:0

2

Golazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PSG 1:0

0

@LuisSalvano popalić? czyli co? xD

0

Neymar skuteczność z ostatniego meczu widzę

0

@LuisSalvano a ty co tam widzisz jak nie głośnik? xD

0

i to na dłuuuugo

0

@justfootball psg żeby w finale dostali łomot od potężnego polaka

2

Nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale wreszcie coś się dzieje, szkoda że potrzebna była do tego historyczna kompromitacja.

0

@gorgota budujesz taki https://www.futbin.com/20/squad/17671016
a w grze ustawiasz to tak https://www.futbin.com/20/squad/17671018
gomez, hazard, wijnaldum i cazorla na zmiany
sprzedajesz messiego, suareza, lodiego i dybale i jeszcze ci zostanie kasy.

1

@gorgota a źle ci się gra? Bo skład nie wygląda źle, jaki budżet, platforma, jaką formacją grasz w grze?

2

Rewolucja rewolucją, ale nie ma najmniejszych szans żeby wszystkich ze "starej gwardii" wywalić na raz, byłoby jeszcze gorzej niż jest. Suarez i Busquets powinni być do odstrzału w pierwszej kolejności przed następnym sezonem, ale Pique i Alba powinni jeszcze zostać, przynajmniej 1 sezon. Rakitić już podobno spakowany, Vidal chyba też na wylocie, a Coutinho raczej nie wróci bo tylko podniesie koszty.

0

@IronSanHybrid na początku myślałem że on watę cukrową kręci

0

@chudymc "nie ut" xD

2

@MichalZZZ Podobno wszyscy won

0

@Uukasz_93 Puig-De Jong-Pjanić i może coś z tego będzie

6

@maatiixx Busquets

4

@BarcaInfo Napiwno któryś się zgodzi na obniżkę xD

2

@Janiama i ślepej kurze trafi się ziarno

3

@Striker całe szczęście tusz na paragonach z barcelony zanika po tygodniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?