Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
tyle na ten temat
https://pbs.twimg.com/media/EgIiB5GXYAA4HLC?format=jpg&name=small
1
szejku jakiś taki niemrawy
3
2 raz takiej łatwej drabinki PSG nie dostanie, nie ma wuja we wsi
1
Teraz już wiem dlaczego ten flashback Neuera był w fifie 20 najbardziej broken kartą
0
Dawać tego balona polakowi rodakowi kurłła
1
@LuisSalvano Psg przynajmniej gra w finałach, nie to co Barca ;x
1
No i szejk nie da premii za finał
8
No nie wybaczę im tego Thiago
3
neuer jaki pakier
5
z jednej strony zajebiście że psg przegrywa, a z 2 strony zajebiście że psg przegrywa
0
panie szejku, dej pan premię za finał ;/
0
verratti jak tam pyskuje xD
0
chłop potyka się o własne nogi
0
1:0 comanazoooooooooooooo
1
@kerouac dzisiaj znowu wystawiłeś kolegów do wiatru, ha tfu
0
"psg będzie groźne z kontry, mają szybkie skrzydła" tylko co z tego jak tam neuer już stoi i gasi ;x
0
@kerouac no shit sherlock
24
gdyby to real padł w polu karnym to by był karny za takie położenie ręki ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
boateng umar
0
di maryła xD
3
aj lewy słupek aj
0
@Transu96 japa koniu
0
@Transu96 to nie jest koncert życzeń
0
ja chce kurłła karne
0
@adi7adi8 pics or didnt happen
1
@Adamski69 między "cię" a "obchodzi" powinno być "to", oddalam
0
@FafitFCB ale celownik z ostatnich 2 meczy ^^
0
napiwno, kasa kasa i jeszcze raz kasa ;x
2
dame da NE..