4

1

szejku jakiś taki niemrawy

3

2 raz takiej łatwej drabinki PSG nie dostanie, nie ma wuja we wsi

1

Teraz już wiem dlaczego ten flashback Neuera był w fifie 20 najbardziej broken kartą

0

Dawać tego balona polakowi rodakowi kurłła

1

@LuisSalvano Psg przynajmniej gra w finałach, nie to co Barca ;x

1

No i szejk nie da premii za finał

8

No nie wybaczę im tego Thiago

3

neuer jaki pakier

5

z jednej strony zajebiście że psg przegrywa, a z 2 strony zajebiście że psg przegrywa

0

panie szejku, dej pan premię za finał ;/

0

verratti jak tam pyskuje xD

0

chłop potyka się o własne nogi

0

1:0 comanazoooooooooooooo

1

@kerouac dzisiaj znowu wystawiłeś kolegów do wiatru, ha tfu

0

"psg będzie groźne z kontry, mają szybkie skrzydła" tylko co z tego jak tam neuer już stoi i gasi ;x

0

@kerouac no shit sherlock

24

gdyby to real padł w polu karnym to by był karny za takie położenie ręki ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

boateng umar

0

di maryła xD

3

aj lewy słupek aj

0

@Transu96 japa koniu

0

@Transu96 to nie jest koncert życzeń

0

ja chce kurłła karne

0

@adi7adi8 pics or didnt happen

1

@Adamski69 między "cię" a "obchodzi" powinno być "to", oddalam

0

@FafitFCB ale celownik z ostatnich 2 meczy ^^

0

napiwno, kasa kasa i jeszcze raz kasa ;x

2

dame da NE..


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?