Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Przemówił
http://memytutaj.pl/uploads/2020/08/25/5f44fca0adebd.jpg
2
@Lisek to ironia czy legit info bo nie wiem ;x
1
@Barca1992 podziękuj wyborcom popisu
3
@Keriox napięcia?
2
@IronSanHybrid gang amigosów?
0
@justfootball co to za bełkot
1
@Striker panie, afera jest
1
@osa91 rodzynki w serniku pewnie też lubisz, co?
0
@IronSanHybrid chwila moment.. W Macu będzie drożej!?
0
@PrinceDamon racja silniejszego zawsze lepsza bywa
1
@TheGoldenEleven zbanujcie delikwenta w końcu
0
@Ghotti jak już pro'sy w fife nie grają to wszyscy mądrzy, gdzieś był w marcu xD
2
Bodajże 9 bramek zabrakło do rekordu Pelego, to jest najwięcej bramek dla 1 klubu..
14
@avanes dobra nazwa do gildii w metinie, albo do plemienia w plemionach
0
@VenoM szok, niedowierzanie, konsternacja
1
@Danny Gaucho ja dalej czekam na wypłatę
1
@MrShakira
4
@HERORICH2 3 manity
2
@Coutinho007 Jak odejdzie to nie zdąży pozamiatać pod dywan przekrętów ^^
0
@PieN nazwiska nie grają, Barca przykładem, pozdro 600
0
@Varkond jakiego chama??
5
@Jaca27 order dostaniesz
1
@NGTRX Aguero już wiedział
1
Tak szczerze to w Anglii Messi będzie miał ciężej o majstra niż w Barcy ;f
6
Griezmann
Fati-Coutinho-Dembele
De Jong-Pjanić
Alba-Pique-Lenglet-Semedo
MATS
na papierze to wygląda nieźle.. szkoda że tylko na papierze
2
@MensculinVeB co rok go przekonywali że tym razem to już będzie super, nie bez powodu ma w kontrakcie co roku furtkę do odejścia ;x
19
@wojopancer srala nie dybala
0
@Coutinho007 Bernardo to człowiek który zagra i w pomocy i na skrzydle i na 10
0
@mateuszdabski polecam się
0
Nie ma szans na wykorzystanie przez Messiego zapisu na który się powołuje, każdy klub musiał indywidualnie załatwiać sprawy spowodowane covidem takie jak np. przedłużenie wypożyczenia Coutinho czy przedłużenie kontraktu Silvy z PSG. Klauzula odejścia za darmo minęła i tyle.