Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid wyciąłeś wywiad żółtka z debaty wyborczej i podłożyłeś pod lewego ale nie ze mną te numery!
3
@NeroTFP w psich latach
1
Ładnie głosów w tej ankietce od janiamy nastukali, dla porównania zeszłoroczna ankieta odnośnie neymara nie wykręciła nawet w połowie takich liczb ^^
https://www.strawpoll.me/18191623/r
6
@badiveb ty się dobrze zastanów bo masz jeszcze 4 minuty żeby się wycofać i usunąć koma xD
39
@Kyman bardziej za dodaniem czerwonych ^^
3
@IronSanHybrid
1
@IronSanHybrid ty wiesz jakie screeny :P
4
@IronSanHybrid dzięki za screeny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
62
@wpwelement ja nie podpuszczam ale pomyśl ile wyświetleń na yt by zrobił teraz taki wieczorny "przegląd zgłoszonych postów", ty ubrany jak wesołowska, młotek w ręku i przeglądasz posty:
"heheheh no śmieszne, śmieszne, hehehe trzask młotkiem i nie ma klienta" ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
>Nie subskrybuj fcbarca na yt
>Dziw się że ci usuwają komentarze
14
@MichVeB jak możesz się chwalić synem gdy w polsce jest łamana konstytucja, a janiama odchodzi z rambli?
0
@SHIBA cienszko bedzie, mam chorom curke
22
Już tylu kandydatów do ramblowskiej zp z minionych lat przepadło bez słuchu.. padają jak muchy, if you know what i mean @BarcaInfo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze nie jedno przed tobą, z fartem
1
@SHIBA to nie są przelewki, miałem tam 8 zielonych a teraz nie wiem co do gara włożę przez resztę miesiąca
0
@Pawlak1992 o to to
6
no ładnie, nawet @BarcaInfo usunęli oficjalkę
2
Wszystko dzięki mnie, dostarczyłem wiadomość
1
@SHIBA nie podsuwaj im pomysłów, wtedy janiama byłby na głównej xD
1
@Lares nie jestem robotem
3
@potrojnakorona ledwo wyrobiłem z tymi vpnami
2
@IronSanHybrid kolejny sukces pisu
2
@Janiama nie zapomnij odhaczyć kasacji konta
1
@Pawlak1992 "Nie dam się zaszczuć grupie hejterów!"
0
@Kacper1432 zagłosowałem na nie jestem robotem
2
Trzeba zaangażować moderację żeby egzekwowała zakłady ramblowskie ^^
8
@ToWinaSedziego zaznaczyłem że nie jestem robotem
12
Powiedział że się wyloguje i się wylogował, nie było mowy o tym że nie będzie mógł się potem znowu zalogować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
7
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8882654#comment-8882654
https://zapodaj.net/images/c868714d46a17.png
elo