1

@IronSanHybrid wyciąłeś wywiad żółtka z debaty wyborczej i podłożyłeś pod lewego ale nie ze mną te numery!

3

@NeroTFP w psich latach

1

Ładnie głosów w tej ankietce od janiamy nastukali, dla porównania zeszłoroczna ankieta odnośnie neymara nie wykręciła nawet w połowie takich liczb ^^
https://www.strawpoll.me/18191623/r

6

@badiveb ty się dobrze zastanów bo masz jeszcze 4 minuty żeby się wycofać i usunąć koma xD

39

@Kyman bardziej za dodaniem czerwonych ^^

3

1

@IronSanHybrid ty wiesz jakie screeny :P

4

@IronSanHybrid dzięki za screeny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

62

@wpwelement ja nie podpuszczam ale pomyśl ile wyświetleń na yt by zrobił teraz taki wieczorny "przegląd zgłoszonych postów", ty ubrany jak wesołowska, młotek w ręku i przeglądasz posty:
"heheheh no śmieszne, śmieszne, hehehe trzask młotkiem i nie ma klienta" ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

>Nie subskrybuj fcbarca na yt
>Dziw się że ci usuwają komentarze

14

@MichVeB jak możesz się chwalić synem gdy w polsce jest łamana konstytucja, a janiama odchodzi z rambli?

0

@SHIBA cienszko bedzie, mam chorom curke

22

Już tylu kandydatów do ramblowskiej zp z minionych lat przepadło bez słuchu.. padają jak muchy, if you know what i mean @BarcaInfo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub_87 jeszcze nie jedno przed tobą, z fartem

1

@SHIBA to nie są przelewki, miałem tam 8 zielonych a teraz nie wiem co do gara włożę przez resztę miesiąca

0

@Pawlak1992 o to to

6

no ładnie, nawet @BarcaInfo usunęli oficjalkę

2

Wszystko dzięki mnie, dostarczyłem wiadomość

1

@SHIBA nie podsuwaj im pomysłów, wtedy janiama byłby na głównej xD

1

@Lares nie jestem robotem

3

@potrojnakorona ledwo wyrobiłem z tymi vpnami

2

@IronSanHybrid kolejny sukces pisu

2

@Janiama nie zapomnij odhaczyć kasacji konta

1

@Pawlak1992 "Nie dam się zaszczuć grupie hejterów!"

0

@Kacper1432 zagłosowałem na nie jestem robotem

2

Trzeba zaangażować moderację żeby egzekwowała zakłady ramblowskie ^^

8

@ToWinaSedziego zaznaczyłem że nie jestem robotem

12

Powiedział że się wyloguje i się wylogował, nie było mowy o tym że nie będzie mógł się potem znowu zalogować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?