4

@koksik2700 przez morze na kolanach będzie wracał do barcelony..

0

@KmN Niestety, dzisiaj żadnej ankiety nie było, aczkolwiek podobno szykuje się ankietka dla @IronSanHybrid

6

0

@FC1899Barca jadem

0

@SeeleyBooth Czy mam cię trzymać za słowo? Bo to ważne.

13

0

@AllBundy żyje, tyle wiem

2

@Shapiro muszą zacząć mu kasować posty żeby wiochy nie było

0

@Lucky_Luke ty się lepiej dobrze zastanów czy chcesz w TO wchodzić xD

4

@EgonSpengler Busquetsa podobną chcą zaangażować, ma też jeździć kosiarką

0

@P93FCB na chwilę obecną Suarez i Busquets zostają

2

@Kyman Eto'o

3

@DonMatteo901 Jeszcze nie odszedł bo robi problemy a ty już tęsknisz? :P

0

@kodi77 a rudy też rudy.

24

@deszczyk89 nad przepaścią? szprytne, w razie odmowy można wyrzucić za barierkę ^^

2

@kaladin jeśli chce to może jeździć na kosiarce

7

@ShinobiQWE lepiej mu zapłacić z góry resztę kontraktu i niech idzie xDD

1

@szela1899 to żeś porównał ;x

6

@MrShakira debilizmem będzie rozwiązać z nim umowę wypłacając mu resztę kontraktu, bez sensu, to tak jakby został jeszcze rok ale siedział na trybunach

1

@IronSanHybrid to nie ja przegłem pałkę, nie odwracaj kota ogonem

1

@IronSanHybrid Ja jedynie zasięgałem opinii, nie wyznaczałem żadnych progów, a słupki szły łeb w łeb, elo

5

@jedrek7000 odpalić gothica, proste

1

@IronSanHybrid zdania ekspertów były podzielone

1

1

@IronSanHybrid to już nie lubimy Suareza?

6

@jedrek7000 co najwyżej od gothica

7

@Triv44 masz racje, pała goryczy się przegła, pora zrobić ankietę ironowi

1

@IronSanHybrid wyciąłeś wywiad żółtka z debaty wyborczej i podłożyłeś pod lewego ale nie ze mną te numery!

3

@NeroTFP w psich latach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?