Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Błagania zawodników o obniżki pensji, a potem oddawanie za darmo zawodników z wyrobioną marką, jprd..
0
@SeeleyBooth no nie wiem, są tutaj pewne nazwiska których bym jednak mimo wszystko nie zaryzykował ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
@NeroTFP b2-4ac powiem obudzony w środku nocy, albowiem jak nie wiesz co robić to liczysz delte
2
@TR3YWAY zawsze mnie irytowała ta 6 iniesty i 8 xaviego w reprze ;f
3
@SeeleyBooth zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że @SeeleyBooth > Bartomeu
1
@Mario96w to wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz, tylko u siebie na górze
2
@Mario96w Kurłła, to może in the forest?
3
@Mario96w pewnikiem in the garden
0
@chavez bardziej chodzi mi o to że potrzebujemy załatać dziurę po messim na już, potrzebujemy transferów na już, a kasa by wpływała po kawałku, za tyle byśmy rewolucji nie zrobili.
5
@Elosek cofnęli po dostaniu koperty
2
Poszlibyście na transfer Messiego za te 700mln ale w ratach 50mln rocznie? wiem że nie realne, ale poszlibyście na to?
0
@FCMichalo pięknie
2
@SeeleyBooth panie, odwal się pan bo po milicję zadzwonię i powiem że dolary nielegalne w szafie trzymasz
2
@SeeleyBooth jak nie pes to jakaś zupka, staczasz się pan
1
@Esteban_ oj tak byczqu +1
0
@4drian0 ankara ankara ankara
0
@IronSanHybrid podziały polityczne schodzą na dalszy plan gdy w grę wchodzi pewna grupka użytkowników
1
@JohnA to by nic nie dało
0
@fcbkrk123 był, podobno zgłosił trenerowi gotowość do gry
1
@SeeleyBooth fife kup cyganie
13
@masq https://zapodaj.net/images/7105a373a5171.png
10
Oświadczenie
https://zapodaj.net/images/7105a373a5171.png
0
@justfootball tylko to że ludzie na stołkach zaczynają podciągać zwykłe słowa zasłużonej krytyki pod prowokację gdy chodzi o ich złotą krowę
0
@Fawrf ależ są picsy.. tylko to trzeba dyskretnie pytać, a nie tak na widoku
4
@MarekKonrad bo to nic nie daje
2
Komentarz usunięty
0
@Kettger kompletny bolec w fifie, jak oni mogli mu dać taką słabszą
20
@BarcaInfo kali jeść, kali spać, donny dołączyć, barcainfo nie czytać co wklejać
0
@badej60 astrologowie ogłaszają miesiąc plagi
4
Wszyscy gadają o Messim, a Barca domyka po cichu transfery za czapkę gruszek, chapeau bas panie Bartomeu