Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juliacicha teraz to już po ptokach
10
@kodi77 boś słaby
1
@kingorbit widzę thorusa
0
@robsesh Pjanić, De Jong, Puig..
5
@PatrychoO wymiany nie wolno, klauzuli nie wolno, za darmo nie wolno
0
@Ghotti Trzymam kciuki za Manu, najwyższy czas wrócić na angielski tron, może jeszcze nie w tym sezonie, ale może w przyszłym?
0
@Ratamahatta jak go przetrzymają, wjedzie nowy zarząd to może go namówią na jeszcze 1 sezon żeby sam się przekonał czy to ma sens ;f
0
@Ratamahatta z 2 strony rok kontraktu
2
@Jaca27 nie ma mameda, nie ma pudziana, nie ma ksw, tyle w temacie
0
@FCBKasza na amatorze 2 bramki straciłeś, ty słabiaku
1
@Cwaniak4 te cwaniak, dawaj 30
0
@SHIBA jak chcesz uczciwych wyborów to jedź na Białoruś
0
@potrojnakorona dałem zielonego tylko po to aby zrobić na złość temu co wstawił to wcześniej
7
Bez premiuma nie zagłosujecie
0
Umówmy się, jeśli faktycznie mamy grać 4-2-3-1, a mamy De Jonga, Pjanica, Roberto i Busquetsa którzy na bank zostaną.. to wątpię w transfery do środka pomocy, będą przede wszystkim sprzedawać takich jak Rakitic czy Vidal
0
w końcu jakaś porządna ankieta.. a nie, czekaj..
10
ankieta roz e bana
0
@Konias4318 tuturutu? xD
5
@krefi10 yhm, ława, napiwno
4
https://i.pinimg.com/originals/72/a3/a3/72a3a3d8a1c265b9b64a6a8f78ffb0b4.jpg
>
https://brandingmonitor.pl/wp-content/uploads/2015/12/nowe-logo-manchester-city.png
https://oplatkinatort.pl/wp-content/uploads/2015/06/oplatki-oplatek-na-tort-juwentus-juventus-turyn.jpg
>
https://a.allegroimg.com/s1024/0cfe85/984bc2494344bf2a446908cd3f51
fakt, nie opinia
4
@ranger3120 robisz za słupa
5
@aleksande_r czyli łykasz
4
@aleksande_r wypowiedzieli się w końcu? Czy dalej łykasz ploty od pismaków?
0
@Risp w jednego nawet wdepłem xD
1
@Gomess a co zrobił?
8
@marcin000019 well no, but actually yes
13
@marcin000019 Depay do city idzie? ^^
11
@PatrychoO kurłła, ale pakier, uważaj pan bo wyjdziesz z razem futryną
0
@Elnuum skoro tak mówisz
3
@Mesi12 to może mody do gothica? ;x