0

@juliacicha teraz to już po ptokach

10

@kodi77 boś słaby

1

@kingorbit widzę thorusa

0

@robsesh Pjanić, De Jong, Puig..

5

@PatrychoO wymiany nie wolno, klauzuli nie wolno, za darmo nie wolno


0

@Ghotti Trzymam kciuki za Manu, najwyższy czas wrócić na angielski tron, może jeszcze nie w tym sezonie, ale może w przyszłym?

0

@Ratamahatta jak go przetrzymają, wjedzie nowy zarząd to może go namówią na jeszcze 1 sezon żeby sam się przekonał czy to ma sens ;f

0

@Ratamahatta z 2 strony rok kontraktu

2

@Jaca27 nie ma mameda, nie ma pudziana, nie ma ksw, tyle w temacie

0

@FCBKasza na amatorze 2 bramki straciłeś, ty słabiaku

1

@Cwaniak4 te cwaniak, dawaj 30

0

@SHIBA jak chcesz uczciwych wyborów to jedź na Białoruś

0

@potrojnakorona dałem zielonego tylko po to aby zrobić na złość temu co wstawił to wcześniej

7

Bez premiuma nie zagłosujecie

0

Umówmy się, jeśli faktycznie mamy grać 4-2-3-1, a mamy De Jonga, Pjanica, Roberto i Busquetsa którzy na bank zostaną.. to wątpię w transfery do środka pomocy, będą przede wszystkim sprzedawać takich jak Rakitic czy Vidal

0

w końcu jakaś porządna ankieta.. a nie, czekaj..

10

ankieta roz e bana

0

@Konias4318 tuturutu? xD

5

@krefi10 yhm, ława, napiwno

4

@ranger3120 robisz za słupa

5

@aleksande_r czyli łykasz

4

@aleksande_r wypowiedzieli się w końcu? Czy dalej łykasz ploty od pismaków?

0

@Risp w jednego nawet wdepłem xD

1

@Gomess a co zrobił?

8

@marcin000019 well no, but actually yes

13

@marcin000019 Depay do city idzie? ^^

11

@PatrychoO kurłła, ale pakier, uważaj pan bo wyjdziesz z razem futryną

0

@Elnuum skoro tak mówisz

3

@Mesi12 to może mody do gothica? ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?