Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@RomanHoffer to trzeba usiąść na spokojnie
1
@Szalik wogule powiadasz?
13
@lucas/catalan czy ona też robi przysiady na drążkach?
Edit. dobra widzę że chyba robi, wgl wtf:
"*Honest* Dick rating: $10" pokazujesz jej bydlaka a ona za dyszkę mówi 2/10? xD
4
@SeeleyBooth taki mały, a jaki pazerny na te zielone kurłła
2
@SeeleyBooth tatusia oszukasz, mamusie oszukasz, ale mnie nie oszukasz somsiad
0
@SeeleyBooth no i co, zielonego byś chciał, nie? nie ze mną te numery somsiad
0
@justfootball mogę wkleić nick użytkownika? ^^
2
@justfootball Buenos aires
3
@LuisSalvano twardy jak żelki z biedronki?
1
@Danny Gaucho jak zwykle niekompetencja i wprowadzanie w błąd, wstyd
73
Nie srajcie do własnego gniazda, szanujcie Messiego i nie łykajcie wszystkiego jak leci, drugiego takiego jak on prawdopodobnie już nie zobaczymy za naszego życia.
6
@DaPi jaką rysą? poprosił o rozwiązanie kontraktu i tyle, resztę nakręciły pismaki
28
@barcelonaLM zapamiętany jako najlepszy w historii
1
@cudak321 gumki weź
9
@SelloutCrowd no ale ty weź najpierw zrób ankiete czy możesz zostać, a nie tak na chama
5
@Mr.Monteg gabbie Carter polecam
0
@masq tylko mu nie mów o najlepszych gorach bo się chłop załamie
0
@IronSanHybrid to nie czytaj
0
@DaPi jakieś picsy or vids?
3
@DonMatteo901 ładnie mu rękę odgryzło
1
@IronSanHybrid to by nic nie dało
0
@MaciejFCB1899 @SeeleyBooth w słabe gierki mocny, ciekawe jak by sobie poradził w deszczowy dzień, na old trafford w fifie.
3
Messi "odchodzi" i skończyły się telefony od Koemana ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
Jedno jest pewne, wiadomo że nic nie wiadomo.
1
@Walker
3
@IronSanHybrid w pół do komina
4
@Bykunn Poczekaj na Thiago i Messiego ^^
0
@Aveiro ja tam wczoraj widziałem 8000 ;x
1
@Bartunek i zdechnięty chomik
0
@Danny Gaucho szkoda że nie wrócił gdy Valdes odchodził, 2 bramkarz jak znalazł