1

@BarcaInfo Kurłła, zarząd za rok poleci więc jest szansa o niego jeszcze powalczyć

2

@AnnaMarianna dobry makijaż to taki który się na tobie nie odbija po kontakcie z kobitą

5

@koksik2700 co to znaczy "pierwsza dama"? to jest zawód? xD

3

@pele1282 Neymar, Mbappe, De Bruyne, Van Dijk, TAA, Davies, De Ligt, Kante, Thiago

0

@Janiama Alba 0 1 Davies Busi 0 1 Thiago Griezman 0 0 Perisic Barcelona 5 8 Bayern

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@seneridex obawiam się że po dzisiejszym wieczorze możesz mieć nawrót ^^

3

@Transu96 dobra znalazłem, z tego miejsca chciałbym podziękować za pomoc samemu sobie, bo jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam, pozdro 600

1

podlinkuje ktoś avengers koniec gry z napisami/lektorem? mogę się wymienić na wersję z dubbingiem ;f

0

o tak, skurcze xD

1

@NGTRX morawiecki?

0

@Triv44 nope, ten najbardziej lubiany poszedł na wieczne odpoczywanie i usunął konto

0

@Transu96 Dobra już dobra, wygrałeś, tylko nie bij

0

@Transu96 Ale byka zrobiłeś, pisze się "byłaby" a nie "była by", dzizas co za amator

1

@LuisSalvano zadał pytanie, a @Danny Gaucho podrzucił pomysł
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8807281

Osobny post dla zasięgu
https://www.strawpoll.me/20764871

Rozwiejmy wszelkie wątpliwości, warto też podkreślić iż nie jest to prowokacja.

2

@Encore samo nic się nie zrobi

0

Nie zdałeś matury? to nic! Zawsze jest plan B
https://www.dariuszkrasnicki.com/images/kurs-na-wzki-widowe-wrocaw-w-cenie-299-pln-21601270.jpg
Btw na yt ostatnio coś mało filmików z magazynowych "wydarzeń" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

4

@Kajtek77 możesz mi mówić człowiek sierpień

4

@Chwytliwy 5 lat można poprawiać z tego co pamiętam zanim trzeba będzie podejść do całej od nowa ^^

0

@PanZagadka i cyk banicja xD

1

@Bartek22 to co ludzie potrzebują z matmy mają już w podstawówce.

3

@Golab hiszpańskie pornusy

10

Reyman-crisztiano-messi kurłła ale będzie się działo, nie mogę się doczekać

1

@SeeleyBooth hmm.. chyba darude sandstorm

41

Dzień 47, @Chwytliwy dalej unika rambli po maturalnej porażce
https://zapodaj.net/images/77a50535f82ba.jpg

2

@SeeleyBooth jak tak patrzę na naszych piłkarzy to przy co 2 myślę sobie 5 koło u wozu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?