1

@sewciu50 boli cię wielka bułka?

1

@barcelonaLM zobaczysz jaki łomot dostaną

0

bayern ma autostrade po trofeum, psg opiera się głównie na 3 piłkarzach, któryś wypadnie i gacie pełne, a w monachium jest kolektyw, pozdro 600

0

hahahaha city arrivederci

0

xD to niezłe city

0

@Zip napiwno

2

@ChampionLW ty to wiesz, ja to wiem, wszyscy to wiedzą, a oni dalej ją na siłę będą na główną wciskać

1

@DanielOOL no jak nie jak tak

0

tylko spójrzcie na ławkę city, poezja

12

@FDJ Bredzisz

0

@maatiixx Nie

8

Orientuje się ktoś ile będziemy musieli zapłacić Bayernowi karencji za wcześniejsze skończenie wypożyczenia Coutinho? może wyjdzie mniej niż te 5 baniek za wygraną xD

6

A mogli nie "przedłużać" wypożyczenia xD

0

@Striker weź ty mi się nawet z tym avatarem nie pokazuj bo potraktuje jak świeżaka

0

@itmustbejoke nagrał film na yt w którym bym powiedział że nie warto było

2

@cules100pro fbiertol stulecia?

2

@maatiixx koń bity 2 godziny

0

@Bamek94 bagiety już jadą

0

@zakazskretuwlewo ja jeszcze poprzedniego nie skończyłem a tu już następne, kurłła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

36

Jeśli muszę odejść z tej strony żeby się coś zmieniło to odejdę!

1

@FCB24 może moderacja jeszcze się nie zabrała za przeglądanie z tych nerw ;P

0

@LuisSalvano jest sens, ale środków nie ma i nie będzie

22

@BarcaInfo panie bartomeu, czy mógłby Pan odejść? Nie? no dobrze, szkoda

7

Było źle, jest tragicznie, a bedzie jeszcze gorzej. Taka prawda, trzeba to sobie powiedzieć.

0

@amanter 2 awanse

4

najśmieszniejsze jest to czekanie do poniedziałku, co oni mają weekendy wolne?

0

to tak jeszcze w ramach formalności
https://zapodaj.net/images/822654ba84123.png

0

@KmN w ofensywie ładnie mijał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?