Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sewciu50 boli cię wielka bułka?
1
@barcelonaLM zobaczysz jaki łomot dostaną
0
bayern ma autostrade po trofeum, psg opiera się głównie na 3 piłkarzach, któryś wypadnie i gacie pełne, a w monachium jest kolektyw, pozdro 600
0
hahahaha city arrivederci
0
xD to niezłe city
0
@Zip napiwno
2
@ChampionLW ty to wiesz, ja to wiem, wszyscy to wiedzą, a oni dalej ją na siłę będą na główną wciskać
1
@DanielOOL no jak nie jak tak
0
tylko spójrzcie na ławkę city, poezja
12
@FDJ Bredzisz
0
@maatiixx Nie
8
Orientuje się ktoś ile będziemy musieli zapłacić Bayernowi karencji za wcześniejsze skończenie wypożyczenia Coutinho? może wyjdzie mniej niż te 5 baniek za wygraną xD
6
A mogli nie "przedłużać" wypożyczenia xD
0
@Striker weź ty mi się nawet z tym avatarem nie pokazuj bo potraktuje jak świeżaka
0
@itmustbejoke nagrał film na yt w którym bym powiedział że nie warto było
2
@cules100pro fbiertol stulecia?
2
@maatiixx koń bity 2 godziny
0
@Bamek94 bagiety już jadą
0
@zakazskretuwlewo ja jeszcze poprzedniego nie skończyłem a tu już następne, kurłła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szicek10 Nawet mnie nie zatrzymujcie!
https://zapodaj.net/images/4f3d78867605c.png
36
Jeśli muszę odejść z tej strony żeby się coś zmieniło to odejdę!
1
@FCB24 może moderacja jeszcze się nie zabrała za przeglądanie z tych nerw ;P
0
@LuisSalvano jest sens, ale środków nie ma i nie będzie
22
@BarcaInfo panie bartomeu, czy mógłby Pan odejść? Nie? no dobrze, szkoda
7
Było źle, jest tragicznie, a bedzie jeszcze gorzej. Taka prawda, trzeba to sobie powiedzieć.
0
@amanter 2 awanse
4
najśmieszniejsze jest to czekanie do poniedziałku, co oni mają weekendy wolne?
0
to tak jeszcze w ramach formalności
https://zapodaj.net/images/822654ba84123.png
0
@KmN w ofensywie ładnie mijał