Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
@zadafcb skoro czuje się kobitą to z tyloma chłopa się nudzić nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pilka_jest_okragla a gdzie maszyna co 2 bramki strzeliła
1
Tracę wiarę w ludzi.. wjeżdżam na parking a stary łeb wyjeżdża z parkingu z otwartymi drzwiami, zatrzymałem się przed nim i mu pokazuje ręką że ma otwarte drzwi, zauważył że mu pokazuje i.. mi pomachał po czym przejechał drzwiami po lakierze na boku auta.. trzymajcie mnie bo nie wyczymie
0
@tadzik447 jej zmieniać nie kazano
1
@kamson24 albo alba po bramce do szatni się znowu zesra i będzie autostrada na lewej
0
eh i znowu karny
1
grubyyyyyyyyyyyyyyyy 3:0
0
@HueHueszki tactics
0
gruby strzelaj
0
@czesctuam faul to faul, to że go nie widział nic nie zmienia
0
mało że karny, powinien wylecieć
3
szkoda że w la lidze nie byli tacy dokładni varowcy zakichani
0
anulowany ;f
1
MESSSSSIIIIIIIIIIIIIIIII 3:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie ma straconych piłek, zamiast rozkładać ręce właśnie to się powinno robić
3
LIIIIIIOOOOOOOOOOOO
0
lenglet jest najpiękniejszy
1
@BarcaInfo trzeba ciułać hajs na neymara ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Joe_Pesci typowy meczyk w fife, ja klikam w lewo a gra swoje
1
@BaroPodertos Puig > Rakitic, Fati > Griezmann, tak będzie, potwierdzone info
0
Tvp3 ;f
3
Puig na ławce? iksDe
0
@norbi77 przecież na tym twoim zdjęciu go nie dusi
3
@DonAndresFCB a taki pimpek
https://i.pinimg.com/originals/d4/4e/7b/d44e7bacf2e20597adede2d6b121a0b8.jpg
4
@koziar psychika, z nieoficjalnych źródeł wiem że ramblowski ziobro go prześladował.
0
@MESSIah16 gość ma dopiero 23 lata, a my jesteśmy na skraju przebudowy drużyny, kto wie czy nie będzie tu grał za 2-3 lata. 100x bardziej bym go wolał od tego Lautaro..
4
może juve teraz zaatakuje po kepe, w końcu jest na wylocie z chelsea ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Hushovt przeklęte smoki, na szczęście mam oko innosa
1
@kerouac no teraz to się do Ciebie będą ustawiać kolejki na pw