1

@maroon poza tym dla szarego obywatela hołownia uchodził za bezpartyjnego, a to właśnie niezdecydowani przesądzili o zwycięstwie, trzaska popierało PO z którym ludzie mieli złe wspomnienia

5

@Pilka_jest_okragla pozbyć się gościa póki zdrowy ;x

0

No ale umówmy się, duda wygrał wybory w momencie w którym zamienili kidawe na trzaska, gdyby do 2 tury wszedł taki hołownia to by duda nie wygrał. No bo kim dla szarego obywatela jest trzask? Nikim, kojarzą gościa najwyżej w Warszawie, a taki Hołownia jest znacznie bardziej medialny, tyle lat ludzie oglądają gościa w mam talent.

2

@Chwytliwy zaraz elemelent rozgoni to towarzystwo

11

@LloretDeMar taki jest właśnie elektorat peło

1

@PopekMonster a niech se wstawia, musi jakoś odreagować przegrane wybory i fakt że ludzie go raz za razem będą punktować ;x

0

@Gall taktyk xD

3

@IronSanHybrid historii edycji nie wymażesz, piętno kompromitacji będzie na tobie ciążyć po wsze czasy

3

@IronSanHybrid to niezły senak

0

@Szpenser tajger bonzo

1

@MesQueUnClub96 brzydkie? jak coś wygląda nie apetycznie to tego nie jem ;f

0

@jacobFCB pewnie, ja zacząłem od 2, potem 3, a w 1 wgl nie grałem, obejrzałem sobie gameplaye na yt

7

@sevs powinieneś się cieszyć że możesz dłużej grać w gierkę a nie rozpaczać :P

1

@Pogba w ciągu ostatnich 30 minut nie było

3

@Sherem w przyszłej też nas nikt nie stawia

11

@Kluivert_P "nawet oczekujemy potomka, ktory niedługo przyjdzie na swiat. Powiem Ci ze mam go gdzieś"
xDDD

6

@TraperWWL jak nie kupisz to nie będzie kasy na neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BarcaInfo lipa

11

@Joey a tam zaraz człowiek, kobieta tylko

9

@AlicjaFCB przecież jakby taka na mnie usiadła to bym nie wstał

0

@Pablo481 du ju spik inglisz

1

@Bamboleo sasha grey to to nie jest

1

@Grubson06 9 miejsce za wysoko, trzeba niżej ^^

0

@tristan87 9 miejsce za wysoko, trzeba niżej ^^

0

@ArdoFCB kurłła, cała rambla mi przeleciała przed oczami

0

Jest na sali lekarz? Idę na kurs, podnoszę uprawnienia, ale nie jestem zatrudniony więc idę jako osoba prywatna - czy potrzebne jest mi SKIEROWANIE na badania o braku przeciwwskazań? Czy mogę iść bez skierowania i też mnie przyjmą?

8

@Janiama luzuj majty dziadek, jest po wyborach i trzeba odpocząć od polityki

3

@Striker panie, ja się zastanawiam o co chodzi ludziom którzy do mnie mówią o jakiejś głównej, a ty mi jakieś panele hakerskie pokazujesz.

1

@klopx ale jak już byłeś w Tajlandii to aż po same kule? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?