Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon poza tym dla szarego obywatela hołownia uchodził za bezpartyjnego, a to właśnie niezdecydowani przesądzili o zwycięstwie, trzaska popierało PO z którym ludzie mieli złe wspomnienia
5
@Pilka_jest_okragla pozbyć się gościa póki zdrowy ;x
0
No ale umówmy się, duda wygrał wybory w momencie w którym zamienili kidawe na trzaska, gdyby do 2 tury wszedł taki hołownia to by duda nie wygrał. No bo kim dla szarego obywatela jest trzask? Nikim, kojarzą gościa najwyżej w Warszawie, a taki Hołownia jest znacznie bardziej medialny, tyle lat ludzie oglądają gościa w mam talent.
2
@Chwytliwy zaraz elemelent rozgoni to towarzystwo
11
@LloretDeMar taki jest właśnie elektorat peło
1
@PopekMonster a niech se wstawia, musi jakoś odreagować przegrane wybory i fakt że ludzie go raz za razem będą punktować ;x
0
@Gall taktyk xD
3
@IronSanHybrid historii edycji nie wymażesz, piętno kompromitacji będzie na tobie ciążyć po wsze czasy
3
@IronSanHybrid to niezły senak
0
@Szpenser tajger bonzo
1
@MesQueUnClub96 brzydkie? jak coś wygląda nie apetycznie to tego nie jem ;f
0
@jacobFCB pewnie, ja zacząłem od 2, potem 3, a w 1 wgl nie grałem, obejrzałem sobie gameplaye na yt
7
@sevs powinieneś się cieszyć że możesz dłużej grać w gierkę a nie rozpaczać :P
1
@Pogba w ciągu ostatnich 30 minut nie było
3
@Sherem w przyszłej też nas nikt nie stawia
11
@Kluivert_P "nawet oczekujemy potomka, ktory niedługo przyjdzie na swiat. Powiem Ci ze mam go gdzieś"
xDDD
6
@TraperWWL jak nie kupisz to nie będzie kasy na neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BarcaInfo lipa
2
@donleo12 https://media1.tenor.com/images/24f4a09ba7d4df956a46735c06299eff/tenor.gif?itemid=11426456
11
@Joey a tam zaraz człowiek, kobieta tylko
9
@AlicjaFCB przecież jakby taka na mnie usiadła to bym nie wstał
0
@Pablo481 du ju spik inglisz
1
@Bamboleo sasha grey to to nie jest
1
@Grubson06 9 miejsce za wysoko, trzeba niżej ^^
0
@tristan87 9 miejsce za wysoko, trzeba niżej ^^
0
@ArdoFCB kurłła, cała rambla mi przeleciała przed oczami
0
Jest na sali lekarz? Idę na kurs, podnoszę uprawnienia, ale nie jestem zatrudniony więc idę jako osoba prywatna - czy potrzebne jest mi SKIEROWANIE na badania o braku przeciwwskazań? Czy mogę iść bez skierowania i też mnie przyjmą?
8
@Janiama luzuj majty dziadek, jest po wyborach i trzeba odpocząć od polityki
3
@Striker panie, ja się zastanawiam o co chodzi ludziom którzy do mnie mówią o jakiejś głównej, a ty mi jakieś panele hakerskie pokazujesz.
1
@klopx ale jak już byłeś w Tajlandii to aż po same kule? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)