2

@tristan87 zarówno Neymar jak i Mbappe mają kontrakt do 2022, jeśli ma przyjść to za rok "pół darmo" ze wzgledu na rok kontraktu lub za 2 lata za free, ale to i tak bardziej życzeniowe myślenie.

2

W odniesieniu do tego jak głosowały poszczególne grupy wiekowe, pierwsze co przychodzi do głowy to ten cytat:
"Co za ponury absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."
Świetny film

1

@Chakalaka gość się wypowiedział w punkt, to grzech było nie polecić

0

@Colon to wrzuć na zapodaj bo mi nie działa xD

0

@masq wleźli pod kamień

0

@Colon link nie działa

0

@Chakalaka a jednak nie :)

5

@Hushovt katastrofa to była po 1 turze, teraz jest mniejsze zło

8

Czekajcie czekajcie aż głosy zliczą, jutro się okaże że Duda jeszcze wyżej wygrał xD

3

@Waslak12 mistrzu xD

0

@Chakalaka Otóż nie

4

@Chwytliwy ahaha, najpierw trzask prask szubudubu a teraz od początku wiedzieliście że się nie uda? xD

0

hicior na wieczór, w punkt! że się tak wyrażę


3

Internet przemówił, gdzie to wystawić/wynieść, nie jestem pewny bo zamazane
https://zapodaj.net/images/2c3edcff73bdd.png

7

No i gitara

0

@MichVeB a kto na śpd?

6

@zodiak_10 zawsze się zastanawiałem czy ta scena to z jakiejś reklamy czy z pornusa

0

@gorgota 205k
https://www.futbin.com/20/squad/17332817
Mendy jest za darmo z zadań

0

@gorgota wymienni? w jakich wersjach? platforma?

1

Nie no Messi ma celownik rozregulowany

1

@Kapitan hawk panie, co pan, jakby takie fikołki na tobie zaczęła robić to złamanie murowane

1

@Striker uwielbiałem te wstawki xD


@Colon nie patrz jak chcesz oglądać

1

@Colon ona ;x i to nie są słuchawki xD

0

@Colon obejrzyj, 4 sezony po bodajże 20 odc +- 20minutowych
ps. 2 od lewej najlepsza postać :P

0

@deyna2018 symulowanej czy granej?

0

@Colon chudy byk z prawdziwego zdarzenia

1

@Mario96w skubany, tyle lat się kamuflował xD

1

@Kajtek77 panie, gdybym nie zakończył fifowej kariery keraca to on by za taką kwotę teraz kupił Messiego, Neymara, Mbappe czy Cristiano

1

@kerouac a ile ci starszy wyhandlował w 2 miesiące? xD
https://zapodaj.net/images/96b12c9cdd9e1.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?