Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 zarówno Neymar jak i Mbappe mają kontrakt do 2022, jeśli ma przyjść to za rok "pół darmo" ze wzgledu na rok kontraktu lub za 2 lata za free, ale to i tak bardziej życzeniowe myślenie.
2
W odniesieniu do tego jak głosowały poszczególne grupy wiekowe, pierwsze co przychodzi do głowy to ten cytat:
"Co za ponury absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."
Świetny film
1
@Chakalaka gość się wypowiedział w punkt, to grzech było nie polecić
0
@Colon to wrzuć na zapodaj bo mi nie działa xD
0
@masq wleźli pod kamień
0
@Colon link nie działa
0
@Chakalaka a jednak nie :)
5
@Hushovt katastrofa to była po 1 turze, teraz jest mniejsze zło
8
Czekajcie czekajcie aż głosy zliczą, jutro się okaże że Duda jeszcze wyżej wygrał xD
3
@Waslak12 mistrzu xD
0
@Chakalaka Otóż nie
4
@Chwytliwy ahaha, najpierw trzask prask szubudubu a teraz od początku wiedzieliście że się nie uda? xD
0
hicior na wieczór, w punkt! że się tak wyrażę
3
Internet przemówił, gdzie to wystawić/wynieść, nie jestem pewny bo zamazane
https://zapodaj.net/images/2c3edcff73bdd.png
7
No i gitara
0
@MichVeB a kto na śpd?
3
no i złapali gościa z tą pumą ;f
https://www.o2.pl/informacje/uciekl-z-puma-do-lasu-wielka-oblawa-na-slasku-namierzyli-kamila-s-6531318656006880a
6
@zodiak_10 zawsze się zastanawiałem czy ta scena to z jakiejś reklamy czy z pornusa
0
@gorgota 205k
https://www.futbin.com/20/squad/17332817
Mendy jest za darmo z zadań
0
@gorgota wymienni? w jakich wersjach? platforma?
1
Nie no Messi ma celownik rozregulowany
1
@Kapitan hawk panie, co pan, jakby takie fikołki na tobie zaczęła robić to złamanie murowane
1
@Striker uwielbiałem te wstawki xD
@Colon nie patrz jak chcesz oglądać
1
@Colon ona ;x i to nie są słuchawki xD
0
@Colon obejrzyj, 4 sezony po bodajże 20 odc +- 20minutowych
ps. 2 od lewej najlepsza postać :P
0
@deyna2018 symulowanej czy granej?
0
@Colon chudy byk z prawdziwego zdarzenia
1
@Mario96w skubany, tyle lat się kamuflował xD
1
@Kajtek77 panie, gdybym nie zakończył fifowej kariery keraca to on by za taką kwotę teraz kupił Messiego, Neymara, Mbappe czy Cristiano
1
@kerouac a ile ci starszy wyhandlował w 2 miesiące? xD
https://zapodaj.net/images/96b12c9cdd9e1.jpg