Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Venom10 nie
5
@MesQueUnClub_87 musiałby takich z 10 kupić
0
@Grubson06 dzizus kurłła ja erdole
0
@Bobo25 no to faktycznie różnica xD
2
@sebasek99 ludzie myślą że coś się zmieni, ale po 1 turze już wiadomo że nic się nie zmieni.
1
@MesQueUnClub_87 a jak chcesz coś starszego co pójdzie nawet na puszce od sardynek(pc) to jest seria broken sword czy Jack Orlando
1
@Dawid66 oddalam, następny
0
@MesQueUnClub_87 nie używa broni? to się kurłła zdziwisz ^^
2
@masq
0
@Bobo25 co z tego że były niewygodne pytania jak wszystkie bez wyjątku zlał?
3
@MesQueUnClub_87 halo, a uncharted? zaraz obok life is strange powinieneś ograć w pierwszej kolejności
1
@Coutinho007 nie wróci bo brakuje mu kilkunastu meczy do kolejnych milionów dla Liverpoolu
6
@masq nom, ja już 2 fmsy
1
@Barca_Big_Moment trzask prask i nie ma trzaska ;x
5
@Hushovt 50%, wybuchną albo nie wybuchną.
1
@Encore a konkretnie na zawsze, w dzisiejszych czasach trenerów zmieniają jak rękawiczki
4
gdyby to zależało ode mnie to bym na to poszedł ale nie zależy więc to się nie wydarzy ;x
2
Trzaskowski przemierzył sporą część kolonii i ma kontakty we wszystkich obozach, między innymi z Y'berionem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DanielOOL podłącz ładowarkę
0
@Wittgenstein co z ciebie za żołnierz bez karabinu?
6
wstrzymajcie się z tym trąbieniem sukcesu, jedna jaskółka wiosny nie czyni
9
@q4s3y piękne
1
@Danny Gaucho kurłła, ładnie lampard wtedy nastukał
0
@Striker tak patrząc z boku, to na ten moment takie City wydaje mi się atrakcyjniejsze dla takiego Garcii, Barca nie ma argumentów, ani projektu ani pieniędzy
0
@Striker Dopóki Guardiola siedzi w city wątpie żeby Garcia był realną opcją, on stawia na młodych, młodzi to wiedzą, city ma burdel w obronie, żyć nie umierać dla takiego garcii, top klub
0
@osa91 Coutinho bodajże po 16? meczach = kolejne 20? mln dla liverpoolu, no thanks
0
@lucca87 nie narzucam żadnej formacji, po prostu jakoś to trzeba było rozrysować :P
0
https://zapodaj.net/images/46e87d35e2fed.png
Potencjalny skład na przyszły sezon? Kogo byście wpisali w luki z w miarę realnych opcji?
0
@FeloRPS Bo jeden skrzydłowy to za mało, poza tym wciąż ma czas żeby się rozwinąć bo na ten moment top to to nie jest