0

@Venom10 nie

5

@MesQueUnClub_87 musiałby takich z 10 kupić

0

@Grubson06 dzizus kurłła ja erdole

0

@Bobo25 no to faktycznie różnica xD

2

@sebasek99 ludzie myślą że coś się zmieni, ale po 1 turze już wiadomo że nic się nie zmieni.

1

@MesQueUnClub_87 a jak chcesz coś starszego co pójdzie nawet na puszce od sardynek(pc) to jest seria broken sword czy Jack Orlando

1

@Dawid66 oddalam, następny

0

@MesQueUnClub_87 nie używa broni? to się kurłła zdziwisz ^^

2

0

@Bobo25 co z tego że były niewygodne pytania jak wszystkie bez wyjątku zlał?

3

@MesQueUnClub_87 halo, a uncharted? zaraz obok life is strange powinieneś ograć w pierwszej kolejności

1

@Coutinho007 nie wróci bo brakuje mu kilkunastu meczy do kolejnych milionów dla Liverpoolu

6

@masq nom, ja już 2 fmsy

1

@Barca_Big_Moment trzask prask i nie ma trzaska ;x

5

@Hushovt 50%, wybuchną albo nie wybuchną.

1

@Encore a konkretnie na zawsze, w dzisiejszych czasach trenerów zmieniają jak rękawiczki

4

gdyby to zależało ode mnie to bym na to poszedł ale nie zależy więc to się nie wydarzy ;x

2

Trzaskowski przemierzył sporą część kolonii i ma kontakty we wszystkich obozach, między innymi z Y'berionem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DanielOOL podłącz ładowarkę

0

@Wittgenstein co z ciebie za żołnierz bez karabinu?

6

wstrzymajcie się z tym trąbieniem sukcesu, jedna jaskółka wiosny nie czyni

9

@q4s3y piękne

1

@Danny Gaucho kurłła, ładnie lampard wtedy nastukał

0

@Striker tak patrząc z boku, to na ten moment takie City wydaje mi się atrakcyjniejsze dla takiego Garcii, Barca nie ma argumentów, ani projektu ani pieniędzy

0

@Striker Dopóki Guardiola siedzi w city wątpie żeby Garcia był realną opcją, on stawia na młodych, młodzi to wiedzą, city ma burdel w obronie, żyć nie umierać dla takiego garcii, top klub

0

@osa91 Coutinho bodajże po 16? meczach = kolejne 20? mln dla liverpoolu, no thanks

0

@lucca87 nie narzucam żadnej formacji, po prostu jakoś to trzeba było rozrysować :P

0

https://zapodaj.net/images/46e87d35e2fed.png
Potencjalny skład na przyszły sezon? Kogo byście wpisali w luki z w miarę realnych opcji?

0

@FeloRPS Bo jeden skrzydłowy to za mało, poza tym wciąż ma czas żeby się rozwinąć bo na ten moment top to to nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?