Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomess przecież my kupiliśmy verme gdy był kontuzjowany, to może inni też się pokuszą ^^
0
@Chakalaka najwyraźniej baba chodzi i zrywa plakaty ;x
0
@Kajtek77 zazdrościsz mi memiarskiego talentu!
0
@Kajtek77 ja pomogę
https://zapodaj.net/images/194f8a97434d9.png
0
@A_Gomesinho_21 Ligue 1 to ogórasy, niech spróbuje takie liczby wykręcić w deszczowym stoke za 3, 2, 1..
1
@BarcaInfo to co, z 10 mieczy zawieszenia xD
PS. słuszne czerwo chociaż?
3
Popełniłem mema, napisów co prawda nie ma, ale z pewnością go usłyszycie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/194f8a97434d9.png
0
@grejtxkrzychu na śo ta
1
Live-City
to się musiało tak skończyć..
https://www.futhead.com/20/players/22295/fabinho/
https://www.futhead.com/20/players/22296/phil-foden/
ten którego zespół zwycięży dostaje boosta +3, a ja zrobiłem fabinho..
https://zapodaj.net/images/56d8d304df971.png
1
@JimMorrisonFCB przecież mu o to chodzi żeby być na świeczniku
2
@`Sin to wydmuchaj nos
2
@Piotr777 to niech człowiek nie wchodzi
0
@mcsarna na worek zielonych
6
@donleo12 tak
5
@Messibestplayerintheworld https://media3.giphy.com/media/VGbsjSuQAnj0rWFF4o/200.gif
1
@norbi77
0
@Hiacynk Mówiłem od samego początku, obrońca na lata i Barcelona za kadencji nowego rządu po prostu musi po niego zaatakować. De Ligt nie chciał od razu do nas przychodzić przez dużą konkurencję, ale w obliczu odejścia Umtitiego i nieuchronnie zbliżającej się emerytury Pique jestem przekonany że nie odmówi gdy Barcelona ponownie zapuka do jego drzwi.
39
LaLiga EndGame
https://cdn.discordapp.com/attachments/616347783410221067/728226373906202714/106742963_271744867413019_3725802408250576568_n.jpg
xDD
5
@Hushovt "Za Trzaskowskim przemawia to,że wbrew temu co zwolennicy PiS mówią może być pierwszym od dawna niezależnym Prezydentem"
xDDD
3
@kerouac a potem na jabłkach w Holandii
4
@masq ach.. obsypała by złotem albo rzuciła krokodylom
0
@sidzej dokładnie, dość odbijania piłeczki między nimi
0
@Fawrf podeślij ;f
0
@MaTt_BarcaFan Lenglet i Puig wczoraj klasa
0
@_catalan bazgroły jakieś
0
@donleoJR od BI ;x
0
@Messibestplayerintheworld spokojnie, izak już ogląda overwatcha
2
@LuisSalvano gość obniżył wynagrodzenie żeby tu grać i nagle się połasi na hajs psg będąc jednocześnie za OM
0
@baczekk13 no to udowodniłeś
5
@Janiama ano potrafiłem, nie zagłosowałem na popis