0

Celta 3 zmiany, kike poczeka do 80

0

Ale ten puig zapierdziela

0

Klasyg
....

0

@KmN to jest zagrywka żeby ratować dupę finansowo

0

@bodziu11arret dobrze pogrywa

0

Nasza obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, po przerwie chce zobaczyć Lengleta, Arthur pewnie też dostanie jakieś minuty na pożegnanie, no i ten nieszczęsny Griezmann.

0

A mógł grubemu podać

0

Idą w 4 na 3 a ten do boku podaje..

2

Grubyyyyy yyyyyy

0

@Rastafarnianin jak za darmo to biere

0

no i bvb 4 w pupe xD

2

@IronSanHybrid piwerko to teraz mu będzie codziennie przynosił w zębach, i będzie mówił dzień dobry proszę pana, tak jest proszę pana

0

no i bvb 3 w pupe

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8615642#comment-8615642
jak mu napisałem że musi, to już nie miał wyboru, chociaż z Lengletem się wyłamał

0

@BarcaInfo coś pięknego

5

Mats, Lenglet, De Jong, młodzi Puig, Fati czy Araujo
Już nie przesadzajmy tak z tymi dziadkami, to prawda że Barcelona jest źle zarządzana, ale mimo to jakiś kręgosłup na przyszłość się powoli kształtuje. Kadencja Bartka przemija, wierzę że da się to wyprowadzić na prostą. Za pieniądze z Rakiticia, Vidala, Umtitiego, Coutinho, Dembele, Griezmanna czy Semedo można zrobić fajne transfery, to kwestia czasu.

2

@kubix05 kobita chciała se usiąść na sztachetę a chłop jej przeszkadza

1

@NaFazieHitman Więcej z niego pożytku będzie na n, trzeba go rotować z Suarezem

0

Fati-Suarez-Messi
Puig-Vidal-Rakitic
Alba-Lenglet-Pique-Semedo
Ter Stegen

kike, musisz

0

@mate92 ano piękna

38

@tristan87 niech jeszcze z białego domu zrobią dom

0

@fcbarcafan19 idąc twoim tokiem myślenia @MarioVeB! Już przepadł ;x

0

@Bykunn ciii ^^

0

Frekwencja ramblowska
https://strawpoll.com/ofrjzrhc8

2

@PRINSU zatem jesteśmy zgubieni, admini od niego to nawet hasła do panelu nie pamiętają

7

@Bartosz85 był admin ale rzucił to wszystko i wyjechał w Bieszczady, teraz tu panuje anarchia.

2

15

@juliacicha tiki taka zasłania artykuły na głównej? No popatrz ^^

6

@Danny Gaucho statham bez stathama na avatarze to nie statham

9

@tygryssteca ale co to za życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?