Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde pobaw się w wirtualną gwiazdę do wyjścia 21
0
@clyde pewnie jakiś zakład przegrałeś że Cię zmusili do zaczęcia gry w fife 20 o tej porze roku
1
@VandaI przed 3 i tak nie zasnę
2
@Volk śmichu chichu ale jakby go ustawić w pomocy to nagle by się zaczęły pojawiać okazje xd
0
@Hushovt fajna pogoda jest, szkoda że przez cały rok takiej nie ma, ani zimno, ani gorąco, nawet fajny wiaterek się trafi.
0
@macio_944 krowa która głośno ryczy, mało mleka daje. Tak ten cały punk się skończy.
4
@`Sin wcale
3
@emeu chodzi ci o golda i ps plus, nie nie musisz, trainerowców dostajesz gratis
0
@justfootball wgl nie noszę
0
@tbas u mnie się sprawdza, wgl nie tyje, jestem szczupły
0
@Piorun jak chcesz urosnąć to tak
0
@Piorun jaka uszczypliwość? Gdy tyjesz zaleca ci się spożywanie jak największej ilości posiłków w małych porcjach, analogicznie powinieneś ich spożywać mniej, jedz większy obiad i nie podjadaj.
1
@Piorun nie jedz śniadania, a kolację co 2 dzień
0
@Pablopicasso27 chyba wiem kto je kładł
0
@Aureczek czego nie wiesz
12
Chwila moment, to jednak mu nie odpuszczą tych drobnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić
6
weźcie mnie tego Griezmanna zabierzcie z pola widzenia bo nie wyczymie
3
nie mogę z tej doklejonej publiczności jak się przesuwa po trybunach razem z kamerą
0
@SeeleyBooth taki klimat majo
0
@TheGoldenEleven Czyli Rakitić był po prostu zajechany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@NGTRX główna? a co to?
1
@Mankind elektryczny wieszak na krawaty? xD weź ty mu już lepiej flaszkę postaw
1
@michal26 klima chodzi? chodzi
2
Dzisiaj zmarł Ian Holm, odtwórca między innymi roli Bilbo Bagginsa z serii Władca Pierścieni.
7
@kerouac idź spać bo pasa zdejmę
3
@kkbarca a tu cyk ławeczka
0
@SuperPatsonFCB ehh, było kończyć ligę jak francuzi.. ^^
0
@lucas/catalan jedna bierze w anal, druga nie, odpowiedź jest prosta
0
@Jaca27 kto tam wali?