Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messinio82 a na co to komu
1
@dominik127pl ja nie muszę klawisza wyciągać ^^
14
@Hushovt za entera, ewentualnie przecinek, bo widzę że ci nie potrzebny.
0
@tadzik447 warto też zadać sobie pytanie dlaczego prawie nikt nie aktywuje windowsa?
0
@lukas992 teraz jak fifa 20 już prawie że zdechła?
0
@Gosciuu dopóki będą gry wychodzić na xo to nie będę kupował nowej bo po co, no chyba że zdechnie śmiercią naturalną
5
@matirix20 @LuisSalvano mówił że organizował skromne wesele do 50 osób, to chyba on xD
0
@mikael świruj pawiana że nie masz konta
1
@NaFazieHitman jakby był mondry to by od razu puścił fotkę do sieci albo do znajomego, no ale mondry to on nie jest bo nie dość że świadomie zaplanował coś za co wiedział że beknie to w dodatku w dobie korona wirusa..
0
@SeeleyBooth o, akurat by nam sie obrońca przydał.. xD
3
EA wczoraj wypuściło popsutą paczkę o tots ultimate, jak ktoś był szybki to trafił albo benzeme albo Sancho, paczka podobno szybko zniknęła. Co się dzisiaj okazuje? Ludzie dostali paczkę od nowa, a ci co byli szybcy podobno stracili te karty co trafili wczoraj. Ja również byłem szybki i trafiłem Benzeme, a mimo to nie straciłem go z konta oraz dostałem jeszcze raz paczkę ultimate.. A w niej.. https://zapodaj.net/images/aa9c0d74b00fb.jpg
;P
1
@Roobo o spacje przed znakami interpunkcyjnymi
1
@Roobo między słowami przez ciebie napisanymi a znakami interpunkcyjnymi
0
@krajana nie to co ruskie strimy
0
a asystował alba :)
0
@Nigaki czyli masz doświadczenie, tym lepiej
0
@Nigaki zostań magiem wódy
1
@Gwyn mokra szmata na kark + wiatrak
2
@Hushovt muzyczka jak z wiedźmina 2
0
@lucas/catalan gabbie
1
@MichalZZZ ten co na tvn leci
0
@Aureczek nie, absolutnie
0
@wpwelement hmm..
0
@norbi77 pewnie nawet nikt tej przerwy nie zauważył
0
@norbi77 to faktycznie długo wyłączone, jak zwykła przerwa techniczna
4
@Eoren z rambli też zdejmiecie cenzurę? ;x
0
@norbi77 jak gta 5 wyłączone? Kiedy?
16
@msmsms kto pamięta jak sędzia kiedyś bodajże w meczu Arsenalu pomylił 2 czarnych, bodajże walcotta z chamberlainem? bez nazwisk to już wgl Się pogubią xD
7
@Hiacynk tak szczerze to tragedia, zwykły czarny najlepszy
0
Nie no ludzie w tych sklepach odzieżowych przeginają, pojechałem kupić koszulę, już miałem przymierzać jak mnie wypsikała jakąś wódą z zaskoczki i to tak że jakby mnie policja zatrzymała podczas jazdy autem to by mnie na badanie krwi od razu zabrali.