0

@Granto matma to zuo

2

@Nano22 disgusting

1

@AssisMoreira chyba nie

0

@Jaca27 i tak to jest na tym bezrobociu

0

@SHIBA najpierw to pewnie qtaza namalowałeś tylko się teraz nie przyznasz ;D

1

@jeyx77x wstyd, jak możesz takich rzeczy nie wiedzieć

0

@Kajtek77 wzór na delte to ja obudzony w środku nocy powiem b2-4ac

0

@Kajtek77 raz w tygodniu godzinkę? Pozdro, poćwicz

1

@Lola120 powtórz zbrodnię i karę

2

@SeeleyBooth Panie, 2015 rok, staruszek do kościoła jeździł

7

@Encore panie, nowe paseratti, 30k przebiegu nawet nie ma

23

Nie no jak ten grad mi zarysuje passata to pała goryczy się przegnie

0

@Kajtek77 aż zobaczy $$$ za następną walkę

3

@qbsonFCBarca not what i expected

1

@lucas/catalan kto na avku

0

@Chwytliwy prędzej czy komuś?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.

3

@kerouac rabują bo nie mogą się zalogować przez pół godziny

0

@IronSanHybrid a pas zapięty?

0

@Nozyk nie pij tego świństwa

3

@kerouac dokładnie, tfu na EA

0

@NeroTFP bonus bgc

0

@daniel32778 szlachta nie chodzi na kwarantanne

5

@Chwytliwy przynajmniej nie będę musiał brać wolnego żeby się nachlać jak świnia w urodziny

8

No i stało się, macki covida dosięgły i mnie, w ten jubileuszowy 1800 dzień na stronie, na chwilę przed urodzinami dołączam do zaszczytnej grupy pt. szlachta nie pracuje.

1

@Nigaki idź do Bullita po repetę

1

@NeroTFP Mroczne Tajemnice od razu

0

@MESSIah16 obudził się w czas

7

@RonnieVEB jabko

3

@Ermitano hyper x cloudy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?