Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy polecam się
2
@Chwytliwy zacznij laysy żreć, może znajdziesz prawko w paczce.
4
@bartoszekkk podobno
1
@tadzik447 owszem, a ów ork to ojciec kharima
0
@ArdoFCB w końcu, wyczekałem xDD
1
@tristan87 porozmawiajmy zatem o kluczach francuskich
5
@Kapitan hawk babce też warga drgnęła, aż ryja zasłoniła
0
@PeteR10 nie ma
5
@paweldunajecfcb Asterix i obelix misja Kleopatra
0
@Hushovt dbz bt3
0
@kamiVeB W mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi?
4
@AnnaMarianna facet zawsze chce się przytulić, zwłaszcza po dymaniu
0
@Barca1992 trzeba poczekać aż wymrze otumanione pokolenie
0
@Lola120 co to za bodyguard co ani siebie, ani nikogo innego nie umie ochronić
0
@MarioVeB! Uwaga, pokazuje, pierwszy z brzegu
https://zapodaj.net/images/7813235201187.jpg
11
@Tollusiek atencjusz to każden jeden ale mordy pokazać to ni ma komu
1
@IronSanHybrid ostry cień mgły przy tym to niezły kawałek
1
@Gwyn nie obudził by się tylko zamarzł ;f
7
@SemiYT jak się rano ogolę ze 2x i wcisnę w mundurek szkolny to mogę udawać że jestem studentem z wymiany i powtarzałem klasę.. 15x, może się nie kapną.
2
@Transu96 lynch w ciąży, w walizce mitb był zwakowany pas..
3
To niezłe mitb kobiet.. spoiler w odp
23
@Witekk10 boli od samego patrzenia
0
@Veb1233 o kant tyłka z tymi stylami gry, zwłaszcza że na ławce styl gry daje ci jedno wielkie G
2
@eydem Gothic
0
@macio_944 a tam farmazony piszesz, jak trochę pobluzgasz to może nawet dostaniesz zielonego od moderatora
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8486025#comment-8486025
2
@macio_944 po co gwiazdkujesz wulgi?
0
@Veb1233 81 ustawienie
0
@PanZagadka 17 letni mbappe :)
https://www.futhead.com/17/players/61373/kylian-mbappe-lottin/
aczkolwiek gdzie rzym gdzie krym
1
@PanZagadka na tym etapie gry to raczej słaba
6
@justfootball nie sadzę bo chwast