Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi to zależy ile razy przy fifie tym xboxem rzucałeś o ścianę
1
@deyna2018 gladiator, leon zawodowiec
0
@MariuszVeB tango i cash?
0
@piotrek1315 zależy skąd go zawinąłem
2
@Kibic1998 no to klasycznie
0
@Colon O kant dupy z takim zastępstwem
0
@Colon tfu na kradzione serie
1
@Colon paseratti
0
Monitor 25-30cali, proporcje 16:9/10, pożądane wejścia: hdmi, dvi, usb, display, port, vga, rgb, głośniki, ważna przestrzeń na podłączenie kabli bo często korzystam z przejściówek +- 1000zł
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-q27p1-27-ips-wqhd-d-sub-dvi-hdmi-dp-mhl-usb-glosniki-q27p1
czy ten
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-27-gl2780-led-1ms-1000-1-tn-hdmi-czarny?gclid=EAIaIQobChMIqbKWn4Ka6QIVRuaaCh1YSQOSEAQYBCABEgK_DPD_BwE&gclsrc=aw.ds
czy jakiś inny?
1
@baczekk13 no to wyciągamy szampana
2
@SeeleyBooth Panie, nie obrażaj pan, monitor mi się spalił przy bilansie 13-3 I musiałem walczyć o telewizor(wygrałem, racja silniejszego zawsze lepsza bywa xD)
0
@IronSanHybrid Panie, ja muszem pomacać, zobaczyć czy obudowa nie będzie kolidować z moimi przejściówkami
0
Jak to jest z tym odmrażaniem? Wiadomo kiedy ruszą sklepy z elektroniką?
0
@PieN ja to bym go na po dał ;f
3
@Hiacynk ach tak? KTO JEST DEBESCIAK?
10
@michaleu all you had to do was twerk to the damn madrid anthem, @sidzej
3
@LuisSalvano od jakiegoś czasu usiłuję wyrwać kilka chwastów.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid ty, moja koparka
1
@malyras taki sam sondaż jak wybory zp? To rzeczywistość zweryfikuje ciebie, bo to oni liczą głosy ;x
0
@AmigoBlancos za każdym razem jak kogoś w składzie wymieniam to gra mi się drewnianie przez kilka meczy także ten
15
@NeroTFP linkiewicz godlewska i sexmasterka
0
@Chwytliwy no i jak to będzie pokazane, na dzielonym ekranie czy na jednym i wszyscy zaczną na parterze obok siebie?..
0
@IronSanHybrid Och, miałem nadzieję na kogoś lepszego.
0
@krzychu1526 jestem pod wrażeniem że umiesz tak zawinąć kopyto do tyłu
3
@13th Underground 2 lepsze
0
@DanielOOL starczy, w czwartek będzie sbc O totsa z bpl
4
@jeyx77x Sancho za 50mln i wypożyczenie? xD
0
@Maniek9444 może tu coś znajdziesz, na tej stronce często ludzie spadają z rowerka https://www.fcbarca.com/la-rambla
2
@TheNekro94 kurek stał przede mną w kolejce do kasy w leclercu
1
@MarioVeB! Najgorzej jak wuefista się sapał że masz czarne podeszwy i specjalnie zostawiasz ślady na parkiecie ;x