0

@DaPi to zależy ile razy przy fifie tym xboxem rzucałeś o ścianę

1

@deyna2018 gladiator, leon zawodowiec

0

@MariuszVeB tango i cash?

0

@piotrek1315 zależy skąd go zawinąłem

2

@Kibic1998 no to klasycznie

0

@Colon O kant dupy z takim zastępstwem

0

@Colon tfu na kradzione serie

1

@Colon paseratti

0

Monitor 25-30cali, proporcje 16:9/10, pożądane wejścia: hdmi, dvi, usb, display, port, vga, rgb, głośniki, ważna przestrzeń na podłączenie kabli bo często korzystam z przejściówek +- 1000zł
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-q27p1-27-ips-wqhd-d-sub-dvi-hdmi-dp-mhl-usb-glosniki-q27p1
czy ten
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-27-gl2780-led-1ms-1000-1-tn-hdmi-czarny?gclid=EAIaIQobChMIqbKWn4Ka6QIVRuaaCh1YSQOSEAQYBCABEgK_DPD_BwE&gclsrc=aw.ds
czy jakiś inny?

1

@baczekk13 no to wyciągamy szampana

2

@SeeleyBooth Panie, nie obrażaj pan, monitor mi się spalił przy bilansie 13-3 I musiałem walczyć o telewizor(wygrałem, racja silniejszego zawsze lepsza bywa xD)

0

@IronSanHybrid Panie, ja muszem pomacać, zobaczyć czy obudowa nie będzie kolidować z moimi przejściówkami

0

Jak to jest z tym odmrażaniem? Wiadomo kiedy ruszą sklepy z elektroniką?

0

@PieN ja to bym go na po dał ;f

3

@Hiacynk ach tak? KTO JEST DEBESCIAK?

10

@michaleu all you had to do was twerk to the damn madrid anthem, @sidzej

3

@LuisSalvano od jakiegoś czasu usiłuję wyrwać kilka chwastów.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid ty, moja koparka

1

@malyras taki sam sondaż jak wybory zp? To rzeczywistość zweryfikuje ciebie, bo to oni liczą głosy ;x

0

@AmigoBlancos za każdym razem jak kogoś w składzie wymieniam to gra mi się drewnianie przez kilka meczy także ten

15

@NeroTFP linkiewicz godlewska i sexmasterka

0

@Chwytliwy no i jak to będzie pokazane, na dzielonym ekranie czy na jednym i wszyscy zaczną na parterze obok siebie?..

0

@IronSanHybrid Och, miałem nadzieję na kogoś lepszego.

0

@krzychu1526 jestem pod wrażeniem że umiesz tak zawinąć kopyto do tyłu

3

@13th Underground 2 lepsze

0

@DanielOOL starczy, w czwartek będzie sbc O totsa z bpl

4

@jeyx77x Sancho za 50mln i wypożyczenie? xD

0

@Maniek9444 może tu coś znajdziesz, na tej stronce często ludzie spadają z rowerka https://www.fcbarca.com/la-rambla

2

@TheNekro94 kurek stał przede mną w kolejce do kasy w leclercu

1

@MarioVeB! Najgorzej jak wuefista się sapał że masz czarne podeszwy i specjalnie zostawiasz ślady na parkiecie ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?