Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuelUmtiti pokaż skład
3
@Bobo25 jakby wam nie wyszło to czekam za dozo ch2 m1
0
dobre imię to ona miała.. kiedyś
0
@xVENUMx to spróbuj teraz wyłowić rybkę to poczujesz się jak za dawnych czasów gdy nic nie potrafiłeś zrobić xD
1
@Mario96w A już miałem letnie zakładać xD chyba się wstrzymam
18
@Rogalson jak zmienię orientację to się odezwę
0
@Szicek10 do ryżu włóż
1
@kamilos1214 coś w tym stylu
https://i.sadistic.pl/pics/e98ad3cd.jpg
0
@ksobi prawdziwe oblicze BI
0
@ksobi mi kiedyś ukradli 300+ zielonych bo @SeeleyBooth się rozpruł i spadłem z rowerka, śmiem twierdzić że to był najbardziej polecany komentarz w historii tej strony jaki usunęli ;/
0
@Hiacynk mam przyjść wojem?
0
@karlu105 buty z taką podeszwą są okropne
1
Jak obecnie wygląda kwestia przeglądu auta, są kary za opóźnienia? i za jak długie opóźnienie?
1
Fifa 20 Xbox one, chce ktoś porobić na szybkości te towarzyskie o paczkę za 100k?
1
@Danny Gaucho wszystkich nas nie zbanujo, kurłła
1
@FranzMaurer w końcu przemówił głos ludu
7
@Barca1992 ty swoim autem pewnie byś zastawił żeby w cb przyebo ;)
1
@Encore zgrywaj wariata, a jak będzie naciskał to mu powiedz że no dobra widziałem jak go jaszczomb porwał.
2
@Encore pozbądź się dowodów i świadków, czyli królik na obiad a kot do piachu.
7
@kulek22 do zlewu
7
@macio_944 Gothic był świetny i nic się nie zmieniło
3
@kewin Najman to by nie ubił nawet muchy w kiblu
1
@ksobi a tam czyste
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Hiacynk no i co? Oni też czekali w kolejce, a jak już weszli to niech biorą ile chcą
1
@Bobo25 no i co? Jak po chipsy przyszły to chyba szybko wyjdą?.. A nie starego obładować torbami..
19
@NeroTFP dzisiaj wieczorem wypije zimnego Lecha z tej okazji
4
@ksobi nie obrażaj pan, dobre?
0
Nie mogę przestać trafiać
https://zapodaj.net/5d9ad68feabe3.jpg.html
18
@Nano22 pracujecie ramię w ramię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)