4

@Hiacynk jacy nowi? to tylko reinkarnaci

2

kurłła, oszalał

3

@lucas/catalan chiba osa

0

@DaPi to ogarniaj, mi się nie chce

3

@Danny Gaucho weź się statham

2

@DaPi tu sami xboxowcy

5

naprawdę chcą puszczać w tv wiązanki piłkarzy w kierunku matki przeciwnika? xD

5

@ksobi posiadacze fcbarca premium już mają

0

@tadzik447 nic nie robię a telefon, Internet, ładowarkę i słuchawki mam więc ;d

0

@tadzik447 nic z tych rzeczy, machinu popsuta

0

@tadzik447 otóż nie

0

@kazbychu ja nie oddałem a dzień i tak wolny I płacony

0

Zajechałem do roboty a machinu rosyepana, krótko mówiąc


;x

0

@JimMorrisonFCB najlepiej to ją wgl odinstalować

0

@leonidas_29 porozmawiajmy o neymarze

2

@Szenszej meh

1

@RMS 3

0

@betonito prędzej poczeka do końca kontraktu

0

1

@wpwelement mam gumę kulkę i 2 kapsle od harnasia nie wgniecione

5

@MesQueUnClub96 chodzi o to że słowo krótki jest dłuższe niż słowo długi

0

0

@MESSIah16 alt f4

7

@Encore szanujmy się

2

@IronSanHybrid no to rosell in

1

@kerouac skończyłem twoją karierę fifową, deal with it

1

@erix10 tak

0

@SeeleyBooth na wuj mi las?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xVENUMx Gromo*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?