1

0

apropo MITB..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8474265#comment-8474270
także ten.. xD pewniaczki tylko u mnie, ale pojedynczo, nie pchać się
PS. Moim zdaniem zmarnowali okazję na kontrowersyjne MITB gdzie albo obydwie walizy zgarną chłopy, albo obydwie zgarną baby

2

@BarcaInfo w końcu

0

Spokojnie, pewnie mu się urwało lusterko czy coś, a jak nie to urwie po powrocie dla alibi.

0

@cat_r37 czyli co zrobił? bo wiesz, ja nie sprechen po tamtemu..

0

@Kajtek77 spiner też był git

0

@Chwytliwy a skąd somsiad ma pieniążki na to, hmm

2

@Barcelismo to trzeba usiąść na spokojnie

12

@jeyx77x grać na dudach też nie możesz

0

@IronSanHybrid mam od tego swoich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Głosujcie na sidzej!!!!

1

0

@tristan87 ja tylko żartowałem z tym pakowaniem walizy ;/ chociaż nie, nie żartowałem, jest gitara

0

1

@SeeleyBooth gdyby nie JP, odcinałbym teraz kupony na maderze

0

@macio_944 jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam

0

@kamiVeB za hajs za rakieticia, umtitiego i griezmanna ^^

14

2

@PatrychoO nie to co oriana


0

@l0Messini muzyczka z intra jak z jakiegoś raymana ;d

0

@Popitek12 co przyjmie?

0

@MarioVeB! Szaman zbanowany to nie odprawi ;/

0

Dali by jaką chmurke, jakiś deszcz..

0

@Kajtek77 z dachu na parking? ;x

0

@ArdoFCB xbox one, f310, f710

0

@masq jak pięść do nosa

0

@Bykunn dzizas.

0

@Bykunn bez tego niskiego to nie to samo

0

@IronSanHybrid atencjuszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?