Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szpadla pa jakiego byka zrobiłem
https://zapodaj.net/images/c9713a4541130.png
0
apropo MITB..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8474265#comment-8474270
także ten.. xD pewniaczki tylko u mnie, ale pojedynczo, nie pchać się
PS. Moim zdaniem zmarnowali okazję na kontrowersyjne MITB gdzie albo obydwie walizy zgarną chłopy, albo obydwie zgarną baby
2
@BarcaInfo w końcu
0
Spokojnie, pewnie mu się urwało lusterko czy coś, a jak nie to urwie po powrocie dla alibi.
0
@cat_r37 czyli co zrobił? bo wiesz, ja nie sprechen po tamtemu..
0
@Kajtek77 spiner też był git
0
@Chwytliwy a skąd somsiad ma pieniążki na to, hmm
2
@Barcelismo to trzeba usiąść na spokojnie
12
@jeyx77x grać na dudach też nie możesz
0
@IronSanHybrid mam od tego swoich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Głosujcie na sidzej!!!!
1
Deszcz? Litości ja mam tylko 256mb ramu
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qwc9hlAWVqYDO9xVQswVB6IyhVIRUL4d.gif
0
@tristan87 ja tylko żartowałem z tym pakowaniem walizy ;/ chociaż nie, nie żartowałem, jest gitara
0
@SeeleyBooth też
1
@SeeleyBooth gdyby nie JP, odcinałbym teraz kupony na maderze
0
@macio_944 jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam
0
@kamiVeB za hajs za rakieticia, umtitiego i griezmanna ^^
14
@MrShakira xD
2
@PatrychoO nie to co oriana
0
@l0Messini muzyczka z intra jak z jakiegoś raymana ;d
0
@Popitek12 co przyjmie?
0
@MarioVeB! Szaman zbanowany to nie odprawi ;/
0
Dali by jaką chmurke, jakiś deszcz..
0
@Kajtek77 z dachu na parking? ;x
1
@IronSanHybrid takiego miałem
https://wallegro.ru/pimg/a/s1440/068930/5f902d6f423eab03936ccdb94f49
0
@ArdoFCB xbox one, f310, f710
0
@masq jak pięść do nosa
0
@Bykunn dzizas.
0
@Bykunn bez tego niskiego to nie to samo
0
@IronSanHybrid atencjuszu