0

@Maniek9444 może tu coś znajdziesz, na tej stronce często ludzie spadają z rowerka https://www.fcbarca.com/la-rambla

2

@TheNekro94 kurek stał przede mną w kolejce do kasy w leclercu

1

@MarioVeB! Najgorzej jak wuefista się sapał że masz czarne podeszwy i specjalnie zostawiasz ślady na parkiecie ;x

0

@Janiama to chociaż spodnie

0

@Barca1992 to jest zmyłka, bomba została napisana z innego konta w odpowiedzi do 1 z dyskusji z ostatnich 2h

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ksobi kolegów to ja mam na liście zbanowanych, kolejny wysłał zapytanie o dodanie do znajomych, ale to wieczorem rozpatrzę

0

@LaRoja jak dorzucisz tak ze 100mln to czemu nie

0

@Kajtek77 pics of legia failure is not the jedi way

0

@paweldunajecfcb a do czego ci ten olejek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Piotr89Sand zbierali by ją ze ściany

58

@Piotr89Sand równouprawnienie, kamery w sklepie pewnie też więc

3

@FCB24 jabłkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jacu327 zwłaszcza z tym bananem na LM

9

@fcbarcafan19 PPU! PPU! PPU! Polska partia uczciwości, tylko i wyłącznie.

2

Ehh.. dawno nikt nie robił żadnych przeróbek z użytkownikami z rambli.. najwybitniejsi artyści pospadali z rowerka na dobre.. no cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, @Danny Gaucho działaj

2

@Witekk10 Denza, Faradenza
La boca de la cokka
Gran de lawa Andribala villa vida loca
Gusto rico dante
Pereto presto power
Carmadenza purracawa konnichiuahua

1

@kerouac Jak od czego zacząć? Po kolei jedziesz a nie, db>dbz>dbgt>dbs

0

@VenoM ogarnij program loser

0

@IronSanHybrid czego dziadka bijesz?

0

@LuisSalvano cała nadzieja w moderacji

0

@juliacicha nie mówię że nie, tylko że tu nikt się nie chce ujawniać, ktoś tworzy swoją osobą jakąś formę(jak jutuberzy) na stronie ale nie chce być z nią utożsamiany prywatnie. Dojdzie do tego że ludzie będą zakładać fejkowe fejsbuki.

8

@LuisSalvano O, to tak samo jak wszyscy na tej stronie mają alergię na Ciebie ;x

2

@kerouac no właśnie chyba tylko ja bo nikt inny relacji nie prowadził, a pytania padały raz po raz od..
https://zapodaj.net/cf0d0916f298d.jpg.html
https://zapodaj.net/2da1366dd5e08.jpg.html
https://zapodaj.net/fc3de959f7926.jpg.html
Aczkolwiek gdyby live był na serwisie w którym nie musisz wjeżdżać z imienia i nazwiska zainteresowanie było by większe ;x

1

@Barca1992 kto by to oglądał ^^

9

@ściah nim odejdziesz musisz się określić, kogo nie lubisz, a kogo byś zbanował?

0

@BarcaInfo O to to

0

@LuisSalvano kolejna odpowiedź w stylu "nie bo ty", salvano myśliciel

1

@LuisSalvano no właśnie widzę że to nie jest twoja mocna strona

6

@LuisSalvano to nie myśl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?