Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maniek9444 może tu coś znajdziesz, na tej stronce często ludzie spadają z rowerka https://www.fcbarca.com/la-rambla
2
@TheNekro94 kurek stał przede mną w kolejce do kasy w leclercu
1
@MarioVeB! Najgorzej jak wuefista się sapał że masz czarne podeszwy i specjalnie zostawiasz ślady na parkiecie ;x
0
@Janiama to chociaż spodnie
0
@Barca1992 to jest zmyłka, bomba została napisana z innego konta w odpowiedzi do 1 z dyskusji z ostatnich 2h
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ksobi kolegów to ja mam na liście zbanowanych, kolejny wysłał zapytanie o dodanie do znajomych, ale to wieczorem rozpatrzę
0
@LaRoja jak dorzucisz tak ze 100mln to czemu nie
0
@Kajtek77 pics of legia failure is not the jedi way
0
@paweldunajecfcb a do czego ci ten olejek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Piotr89Sand zbierali by ją ze ściany
58
@Piotr89Sand równouprawnienie, kamery w sklepie pewnie też więc
3
@FCB24 jabłkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jacu327 zwłaszcza z tym bananem na LM
9
@fcbarcafan19 PPU! PPU! PPU! Polska partia uczciwości, tylko i wyłącznie.
2
Ehh.. dawno nikt nie robił żadnych przeróbek z użytkownikami z rambli.. najwybitniejsi artyści pospadali z rowerka na dobre.. no cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, @Danny Gaucho działaj
2
@Witekk10 Denza, Faradenza
La boca de la cokka
Gran de lawa Andribala villa vida loca
Gusto rico dante
Pereto presto power
Carmadenza purracawa konnichiuahua
1
@kerouac Jak od czego zacząć? Po kolei jedziesz a nie, db>dbz>dbgt>dbs
0
@VenoM ogarnij program loser
0
@IronSanHybrid czego dziadka bijesz?
0
@LuisSalvano cała nadzieja w moderacji
0
@juliacicha nie mówię że nie, tylko że tu nikt się nie chce ujawniać, ktoś tworzy swoją osobą jakąś formę(jak jutuberzy) na stronie ale nie chce być z nią utożsamiany prywatnie. Dojdzie do tego że ludzie będą zakładać fejkowe fejsbuki.
8
@LuisSalvano O, to tak samo jak wszyscy na tej stronie mają alergię na Ciebie ;x
2
@kerouac no właśnie chyba tylko ja bo nikt inny relacji nie prowadził, a pytania padały raz po raz od..
https://zapodaj.net/cf0d0916f298d.jpg.html
https://zapodaj.net/2da1366dd5e08.jpg.html
https://zapodaj.net/fc3de959f7926.jpg.html
Aczkolwiek gdyby live był na serwisie w którym nie musisz wjeżdżać z imienia i nazwiska zainteresowanie było by większe ;x
1
@Barca1992 kto by to oglądał ^^
9
@ściah nim odejdziesz musisz się określić, kogo nie lubisz, a kogo byś zbanował?
0
@BarcaInfo O to to
0
@LuisSalvano kolejna odpowiedź w stylu "nie bo ty", salvano myśliciel
1
@LuisSalvano no właśnie widzę że to nie jest twoja mocna strona
6
@LuisSalvano to nie myśl