3

1

@geass toty

2

@marcin62 megawonszowi9 niech będą dzięki

0

@TheNekro94 jest na yt

2

@domin682 to ile już Bartomeu jest u władzy?

0

@alegre84 reinkarnował

5

pijany chyba, z wyłączonym mikro gada

0

@gontex mogę ci sprzedać pro tipy na dłuższe bany

0

31

ten jak blefa kręci że tu premium nie ma, nie dajcie się

1

z tym śmietnikiem to w sumie wyszło ^^

4

Julia C. jak w telewizorze za prlu, na czarno biało

0

@FranzMaurer weź kredyt

6

@LuisSalvano no nie wiem czy bez biletu się tam dostaniesz

1

1

@PatrychoO dużego wyboru nie było, a potrzeba dużych ratingów na przepałke ^^

0

@ksobi parking który jest zamknięty bo korona, poza tym wjazd jest za wąski dla 2 aut więc nawet jakbym chciał wjechać na parking to nie mogłem, ja ostatecznie zajechałem z 2 strony i się wepchałem w kolejkę która się zaczynała właśnie przy 1 wjeździe przy okazji blokując tych którzy swoje zamówienie już odebrali ;f
https://iv.pl/images/313fec249ba00e5a8e2991eb64f6edfb.md.png

0

@IronSanHybrid no ja kurłła stałem, 3 zielone przeminęły a kolejka w macu się nie posunęła, wzburzony tłum zaczął trąbić i puszczać przez okno wiązanki więc pojawiła się presja

0

@RichardWinters zbyt wąska droga

0

@IronSanHybrid może źle narysowałem, przede mną zmieszczą się może 2 auta przed światłami, a jak jest zielone to z naprzeciwka przecież jadą auta więc jak mnie mają ominąć?

1

@VamosRakieta zapomniałem roast handa

0

Jest taka sytuacja na drodze:
https://zapodaj.net/images/e8cdbf4a9bb5d.png
Kierowca chce skręcić do maca który wydaje tylko przez okienko na wynos(nie ma parkingu), ale jest tam tyle aut że nie ma możliwości wjazdu. Czy kierowca może czekać na drodze z kierunkowskazem aż się zwolni miejsce(czyli blokuje tych za nim, w dodatku przed światłami), czy musi obejść się smakiem i jechać w bistu?

7

@wachaFCB przecież ludzie uwalają na matmie a nie na Polaku

0

@Chwytliwy skończyłem na svsr 2011

1

@BarcaInfo a to skąpiec

0

@Katalonbar zaprosili na sierpień

0

@sidzej jakbyś powiedziała to i tak by na jedno wyszło ;x

1

@ksobi ile bym dał za takiego ogórka..

1

@Chwytliwy "kibice" go atakują bo nie raczył wspomóc afryki pieniężnie? a co to jakiś obowiązek? po "apelu" kibiców tym bardziej bym nie dał, najlepiej się rozdysponowuje cudzymi pieniędzmi, niech się sami złożą.

2

@kerouac to ja tak mam z gg ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?