0

@SeeleyBooth w tamtej nie było firan

0

@SeeleyBooth ja mam rączki tutaj, machinu padła gdy mnie nie było

0

Człowiek wraca po wolnym do pracy a tu machinu od 2 dni rozwalona xD no i tak można robić

1

@Zieliniak a co jeśli urwie lusterko już po utrzymaniu kary? ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

to już lepiej by go zostawili na sezon 21/22 jako pierwszy strój

6

@xVENUMx takim jak ty to powinni ustawowo wyrywać z palców paznokcie

1

@Witekk10 no śpię, bo co?

0

@LuisSalvano no i co z tego że powiedzieli że chce wrócić? Auba od dawien dawna chce do Realu

0

Z tych wszystkich zwolnień zawodników w wwe jedynym nieporozumieniem jest chyba rusev no i może ec3 bo miał potencjał a szansy nie dostał, reszta to raczej jobberzy i mało ważni ludzie.

0

@Ghotti nie w tej fifie

0

@Encore meh, w tej fifie gullit to jak nie gullit

0

@Encore to co.. zerować pozostałe 2 mln coinsow na mid icony? xD

0

@Encore on nie jest zły.. ale pele to to nie jest ;f

1

Kolejny mid icon.. Znowu Brazil.. już otwierałem szampana..
https://zapodaj.net/61d14d10f1db5.jpg.html

6

@msmsms pewnie, zerknę tylko w kalendarz kiedy będę mieć wolne 15 lat i mogę lecieć.

5

@Jaca27 to pij mocz

2

@MeoLesi196 "Będę to pisał dopóki ludzie nie zrozumieją... "
Albo do bana ;x

2

@sebasek99 może i bym kupił.. gdyby nie fakt że wszystko mam ;d

5

@Adamski69 kontynuacja

5

@kewin ale mu bestia trzasnął

0

@MichalZZZ wygląda jakby miał zaraz śnieg spaść

0

@yzyr dlaczego nie Pudzian? On tanio skóry nie sprzeda

1

@kerouac najlepszy w dostawaniu na pyre, kończ waść

4

@Kajtek77 #neymarwroc

0

@zagi31 overmars

0

@Fabik87 przecież widać po wpisie że offline gra

0

@Aureczek a róbta co chceta

1

@ksobi aż cofnąłem typowi zielonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?