Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth w tamtej nie było firan
0
@SeeleyBooth ja mam rączki tutaj, machinu padła gdy mnie nie było
0
Człowiek wraca po wolnym do pracy a tu machinu od 2 dni rozwalona xD no i tak można robić
1
@Zieliniak a co jeśli urwie lusterko już po utrzymaniu kary? ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
to już lepiej by go zostawili na sezon 21/22 jako pierwszy strój
6
@xVENUMx takim jak ty to powinni ustawowo wyrywać z palców paznokcie
1
@Witekk10 no śpię, bo co?
0
@LuisSalvano no i co z tego że powiedzieli że chce wrócić? Auba od dawien dawna chce do Realu
0
Z tych wszystkich zwolnień zawodników w wwe jedynym nieporozumieniem jest chyba rusev no i może ec3 bo miał potencjał a szansy nie dostał, reszta to raczej jobberzy i mało ważni ludzie.
0
@Ghotti nie w tej fifie
0
@Encore meh, w tej fifie gullit to jak nie gullit
0
@Encore to co.. zerować pozostałe 2 mln coinsow na mid icony? xD
0
@Encore on nie jest zły.. ale pele to to nie jest ;f
1
Kolejny mid icon.. Znowu Brazil.. już otwierałem szampana..
https://zapodaj.net/61d14d10f1db5.jpg.html
6
@msmsms pewnie, zerknę tylko w kalendarz kiedy będę mieć wolne 15 lat i mogę lecieć.
5
@Jaca27 to pij mocz
2
@MeoLesi196 "Będę to pisał dopóki ludzie nie zrozumieją... "
Albo do bana ;x
0
@Chwytliwy ekhm..
https://media.tenor.com/images/f0e556b0ebe78687440253aa341c71a0/tenor.gif
2
@sebasek99 może i bym kupił.. gdyby nie fakt że wszystko mam ;d
5
@Adamski69 kontynuacja
5
@kewin ale mu bestia trzasnął
0
@MichalZZZ wygląda jakby miał zaraz śnieg spaść
0
@yzyr dlaczego nie Pudzian? On tanio skóry nie sprzeda
1
@kerouac najlepszy w dostawaniu na pyre, kończ waść
4
@Kajtek77 #neymarwroc
0
@zagi31 overmars
0
@Fabik87 przecież widać po wpisie że offline gra
0
@Aureczek a róbta co chceta
1
@ksobi aż cofnąłem typowi zielonego