Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@kamil9040 a kto by chciał być pokazany? żeby go ludzie palcami wytykali?
0
@koksik2700 ale się spasła
0
@koksik2700 nie widziałeś bo dzisiaj nie było
0
@NeroTFP żeby zapłacić najpierw musisz umyć pieniądze pod kranem
0
@koksik2700 dzisiaj nie było
0
@Colon alves, carlos, nazario, dinho, kaka
messi, zanetti, igła, masche, aguero
0
@juliacicha to pisz w formie posta na rambli xD
3
@`Sin no i kto ich złapie? Rozbiegną się w 4 strony i tyle ich widzieli.
0
@tadzik447 aha xD
0
@KmN szachy
0
Dziadki ze wsi świeże bułki bedo oglądać jak świnia niebo ^^ O 10 to już będzie po ptokach
0
@SkN i tak nikt na główną nie wchodzi ;x
9
No i co? Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Vahn mam szamankę, sexibuffka69
0
@Vahn na peelu?
9
@LuisSalvano Po tym co zobaczyłem nie wiem czy ktoś chciałby ubić z tobą muchę w kiblu
5
@Zioolek10 przespałeś epicentrum wylewu
0
@Hubert98 nie ma oprócz eminema białych raperów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nwchades toć to magiczna ruda
0
@barcafan9512 skandal
4
Ja to zawsze wiedziałem jacy to nasi nie są wspaniali.
5
@Janiama atencjuszu
2
@IronSanHybrid jak go baba kopie to hahaha a jak tamten ją złapał to cholerio ty xD
0
@zodiak_10 szyby by miala powybijane
0
@msmsms w zerrikani najpierw była plaga szarańczy a potem żab, a u nas po ludziach od razu koroną nafiertala
2
@msmsms ok
0
@ksobi za moją krzywdę w paczkach z ikonami
0
@Transu96 oni chodzą dwójkami
https://zapodaj.net/12317a75c15f5.jpg.html