1

Komentarz usunięty

0

@kamil9040 a kto by chciał być pokazany? żeby go ludzie palcami wytykali?

0

@koksik2700 ale się spasła

0

@koksik2700 nie widziałeś bo dzisiaj nie było

0

@NeroTFP żeby zapłacić najpierw musisz umyć pieniądze pod kranem

0

@koksik2700 dzisiaj nie było

0

@Colon alves, carlos, nazario, dinho, kaka
messi, zanetti, igła, masche, aguero

0

@juliacicha to pisz w formie posta na rambli xD

3

@`Sin no i kto ich złapie? Rozbiegną się w 4 strony i tyle ich widzieli.

0

@tadzik447 aha xD

0

@KmN szachy

0

Dziadki ze wsi świeże bułki bedo oglądać jak świnia niebo ^^ O 10 to już będzie po ptokach

0

@SkN i tak nikt na główną nie wchodzi ;x

9

No i co? Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Vahn mam szamankę, sexibuffka69

0

@Vahn na peelu?

9

@LuisSalvano Po tym co zobaczyłem nie wiem czy ktoś chciałby ubić z tobą muchę w kiblu

5

@Zioolek10 przespałeś epicentrum wylewu

0

@Hubert98 nie ma oprócz eminema białych raperów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nwchades toć to magiczna ruda

0

@barcafan9512 skandal

4

Ja to zawsze wiedziałem jacy to nasi nie są wspaniali.

5

@Janiama atencjuszu

2

@IronSanHybrid jak go baba kopie to hahaha a jak tamten ją złapał to cholerio ty xD

0

@zodiak_10 szyby by miala powybijane

0

@msmsms w zerrikani najpierw była plaga szarańczy a potem żab, a u nas po ludziach od razu koroną nafiertala

2

@msmsms ok

0

@ksobi za moją krzywdę w paczkach z ikonami

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?