Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kwiatek67 a umie obsługiwać kosiarkę?
0
@AnnaMarianna rzadkość
5
@AnnaMarianna nic nie akceptuje
0
@Danny Gaucho może mu chodziło o poślizg
17
W końcu się doczekałem czasów w których moja aspołeczność się do czegoś przyda.
0
@takisobiektos do 11x sztuka
1
Seria pdt dlaczego w fifie nie warto brać paczki z ikoną.
- 10 powód dla którego nie warto było zrobić nic:
https://zapodaj.net/febbf321bea1c.jpg.html
Poprzednie 9 powodów:
https://zapodaj.net/22bac608ba717.jpg.html
15
@NeroTFP dzisiaj nie było
0
@Michael24 a w czarnej skrzynce ogórek!
0
@ronni37 nie wmówisz mi że nie masz pc
4
@ronni37 odpalaj Gothica
0
@AnnaMarianna Gertruda i Helga
2
@sebasek99 Rodrigo Borgia
0
@Pogba idź sobie do media expert i kup na 3/6/12 miesięcy kartę i w domu kod przepiszesz ;f
0
@tadzik447 ja tam nie widzę żadnej instrukcji
3
@BlauGrana1404 najlepiej niech wgl nie wychodzą, zarastają śmieciami i się głodzą do maja
0
@DaPi jakbyś zapytał o mapę w hirołsach 3..
0
@LuisSalvano czego teraz w tych szkołach uczą..
0
@AssisMoreira pro tip - muszelki
1
@tomono czy w szczepionkę bardzo boli?
3
@Pitercuber nareszcie
4
@LuisSalvano no jak majo zapas to po co majo kupować
5
@AdrianGajewski2005 xD
0
@Wronadlinho nie o tej porze roku, no chyba że masz wywalone na uta, tylko po co ją kupować jak nie dla uta xD
34
@Janiama jeden czelendż już miałeś i syepałeś
4
@xofcbxo ja to się dziwię tym rzymianom
0
@MikusBarca zgaduje że grasz 4-2-3-1 https://www.futbin.com/20/squad/14161565
Nie ma sensu wydawać na specjalnych bramkarzy, zwykły ter stegen wystarczy a coinsy odkładać na ikonę konkretną, Suarez czy Carvajal to nieporozumienie do wywalenia
0
@MikusBarca skład pokaż to ci naprawie
1
@macio_944 kurłła, ale ten brajtłajt jest dobry, nie to co Rakitic
0
@DanielOOL w wakacje