Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zawsze_barca już myślałem że wyczerpałeś content i ci będę musiał podpowiadać
0
@culedawid nie ma meczów więc nie ma totw i nie ma ważnych meczów w fifce, a co za tym idzie mogą wcześniej wyjść totsy lub jakieś inne ciekawe rzeczy bo te łby z ea napiwno nie przepuszczą takiej okazji na promki z dupy.
1
W sumie szkoda, zmarnowana szansa na "okres" przygotowawczy dla setiena.
1
@dasouzar11 protip - muszelki
0
@juliacicha człowiek sobie śmieszkował czy ten turniej to jeszcze w fifie 20 czy już 21, a tu się okazuję że to był spoiler
2
@juliacicha najwyższy czas na ten wasz cały turniej fifowy ^^
0
@Jordi10 będą mierzyć benizy, najdłuższy wygrywa
6
kurłła, ciekawe co te płotki z ea dadzą zamiast totw w fifce
2
@Kompletny szczwana bestia, i pewnie z klubowej kasy
1
Bartek to ma życie, sezon w którym od wyników miały zależeć jego losy a tu cyk, trzeba anulować po przegramy. Nie ocenią cię pod kątem wyników jeśli rozgrywki zostaną odwołane
https://media1.giphy.com/media/d3mlE7uhX8KFgEmY/source.gif
1
@Aqualitek może kiedyś xD
0
@Mario96w twd 1, 2, 3
1
@PrinceDamon no jak trolla to znajdziemy paragraf
3
Ileż można.. https://zapodaj.net/94049e70e9af7.jpg.html
0
@lukas10 z taką grą to i tak odwlekanie tego co nieuniknione
1
@IronSanHybrid a jakie pierścienie
34
@Barca1992 majo licznik kręcony
1
@Kwiatek67 xbox
0
Jak tam odczucia po EC? Otis jak dziecko we mgle, Taker króciutka wstawka, brak walk o główne pasy i to 3vs1 o pas..
0
@tomono desirulez
4
@Kamilos84 żona
1
@Kasza123 zostało trochę z passata
7
@Kasza123 kurłła idę do biedry rozmienić stówe na złotówki, może się trafi.
5
Przynajmniej cristanu goli nie będzie nabijał
4
@koksik2700 ja dalej czekam aż wyjdzie coś lepszego od Gothica ale się chyba nie doczekam ;)
2
@kerouac Jak nic @Janiama
0
@Szpadla czy to największy problem z jakim się spotkałeś w tej gunwogrze?
3
dom z papieru sezon 4 zwiastun
zapowiada się średnio na jeża
3
@bixmix gdyby nie pudzian to o ksw dzisiaj by nikt nawet nie pierdnął
2
Pudzianowski wypada z ksw 53 z powodu kontuzji, czyli oficjalnie można nawet nie włączać.
https://www.facebook.com/konfrontacja/videos/1066348177097239/