0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BARCA_FOR_EVER a co zrobił?

3

@damianex10 mielone, moje ulubiene

2

@AdrianGajewski2005 no nut march failed

0

@LuisSalvano jak do ultimate team to za późno na 19

4

Nie zapominajcie że lepiej przegrać po ładnej grze niż wygrać po męczeniu buły ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@LuisSalvano do amputacji

2

@Avada Kedavra wiesz co robić

2

@ddanioofcb ruskie strimy

0

@juliacicha będzie z tego zapis czy tylko live?

0

@msmsms pewnie, moja krety łapie

0

@KamQiX zależy w jaką grę, np do takiego Gothica musi być mysz i klawa

0

@Triv44 ledwo skończyłem grać

5

Chciałem urwać kawałek odstającej skórki przy paznokciu.. oskórowałem pół palca

0

@Triv44 działają

6

@Szicek10 wąchaj, wąchaj, to koronawirus ^^

4

@SuperVegeta well yes, but actually no

4

@cules100pro nie słucham, nie wchodzę, nie interesuje się

1

@Kompletny dokładnie

6

@emeu jak coś w krzyżu łupie to będzie padać

39

@Danny Gaucho koronawirus został stworzony przez pis po to aby odwrócić naszą uwagę od tego że w Polsce jest łamana konstytucja

8

@Colon Khorinis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy przecież barca gra z realem więc włączając 1 automatycznie włączasz też 2 xD

1

@Chwytliwy po co obejrzeć 6 bramek i 70 minut meczu jak można obejrzeć 90 min i 1 bramkę ;xxx

15

a tu całe zajście


6

@Chwytliwy no chyba właśnie niedobrze

0

I to jest widowisko, cóż za gra bayernu, świetne hoffenheim

1

@codemat transparent wyzywający właściciela hoffe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?