Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Damian11 clan wars bo w armagedon grzes nie umie online odpalić
1
@kerouac dostałeś oklep na ultimate chicken horse i na wormsach to samo a się cieszysz xD
1
@DanielOOL taki co należy do jednego Multikonta
0
#spoiler dwumeczu atletico-liverpool
Atletico u siebie vs Atletico na wyjeździe, koloryzowane, #flashbacki
https://i1.wp.com/90xtra.com/wp-content/uploads/2019/03/photogrid_1552437637064-11235925636455515418.jpg
0
@neymarjr_143 może na papierze, kurzawa i meunier to obrońcy
0
@LeoMessi1994 no ba, świeżynka
8
@zawsze_barca tą akurat polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@cules100pro od pereza już nikt nie bierze ;d
13
@wpwelement przesada
0
@kulek22 zapie....rnicza
0
@kamilos1214 u mnie też koparka kaput
0
@DaPi ale United to ty szanuj bo jak nie to widzimy się za garażami
1
@czosnekfcb starszy brat
0
@DanielOOL w* nią wygrywa się raz dwa
2
@Chwytliwy kepa to mierny gracz za którego ktoś zapłacił pieniądze jakich nie zapłacił by nikt inny, bo nie był ich wart, coś jak Barca i Coutinho
0
@PanPatrykk i weź tu człowieku umrzyj to cię będą potem kruszyć w kościele
0
@Messibestplayerintheworld na xboxie już rok temu była za friko ;d
1
@KamQiX jawny dowód na to że głosowanie zostało sfałszowane i tak naprawdę wszyscy mnie kochają
0
@Mario96w 0 litości
@IronSanHybrid masz swoje jasno https://www.strawpoll.me/19382535/r
0
@IronSanHybrid pytałem o odczucia względem mojej osoby, a ty po prostu spamujesz
0
@DanielOOL wybieram nockę na koparce
0
@IronSanHybrid z tego co widzę to ty i rambla też nie za dobre ;f
2
@Kajtek77 passat już na chodzie
1
@IronSanHybrid aż się przypominają te filmiki z calais :P
0
@IronSanHybrid jeśli nie kojarzę typiary to znaczy że jestem szczęśliwym człowiekiem?
0
@deszczyk89 ale warto bo mam i jeżdżę
0
@zawsze_barca ach.. reagan..
0
@deszczyk89 dorzuć troszku i dzida po passata b8
1
@BarcaInfo a więc to takie "włamanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Witekk10 jeśli osoba Ronaldinho, którego kochali i podziwiali wszyscy nie wyeliminowała rasistów, to nic ich nie wyeliminuje.