Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano Tak naprawdę to nikogo to nie interesuje.
7
@Djzordon jak nie może to przez nogę i dalej może
10
@arasz1819 dobrze im napisałeś
1
@Jaca27 hehehe to wyłącz
3
@Tomo1989 bo w Barcelonie to miałby LM co roku xD
5
@LuisSalvano Nie ma mowy o pomyłce, obejrzałem wszystkie odcinki dr. Housa i w większości przypadków to właśnie mukowiscydoza
3
@LuisSalvano pewnie mukowiscydoza
1
@CalcioFan aleeee nogi
0
@kamilos1214
no jak jest rysiu to oglądam
1
@IronSanHybrid no jak pies też czysty..
3
@malyras odwdzięczy tym że nie zarobimy nic na transferze bo odejdzie za darmo z końcem kontraktu
11
@malyras 2018 - mam nadzieję że zostanie na przyszły sezon i faktycznie pokaże na co go stać
2019 - mam nadzieję że zostanie na przyszły sezon i faktycznie pokaże na co go stać
2020 - mam nadzieję że zostanie na przyszły sezon i faktycznie pokaże na co go stać
dość
7
@MESSIah16 megawonsz9 nie będzie się z nikim patyczkował
0
@Mathew86 "xD"
9
@Pilka_jest_okragla więc w okazywaniu braku szacunku było by 1:1, pamiętacie la decision? ;x
0
@Drozdu7 bardzo dobre podejście, a nie pieszczenie się jak z Gomesem
4
@Piorun de bruyne, come to besiktas
0
@LuisSalvano przecież ja twierdzę wszem i wobec że Neymar latem wróci, więc nie wiem co ty mi tu insynuujesz kawalerze
0
@COU_11 chudy byk i Najman, reszta mnie nie obchodzi, noname'y jakieś
0
@donleoJR popytaj w PSG xD
0
@masakrator05 wtedy jest ok
0
@donleoJR no i co takiego będą mogli zrobić by to osiągnąć? City to nie bvb żeby się pieścić jak z Dembele.
1
@tomono w kapcie pakujesz bydlaka?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Szicek10 brak argumentów to nie ma sensu ;)
1
@Chwytliwy odpowiedź jest chyba oczywista, teorie można powtórzyć a z perma nie zawsze się wraca ;f
0
@NaFazieHitman @Szicek10 no i co w związku z tym? Co takiego mogą zrobić?
1
@betonito a kogo on ma tam jeszcze ściągnąć jak kadra kompletna? ;x
0
@NaFazieHitman no i co z związku z tym?
2
@Szicek10 nikt a nikt
3
@robsesh ja tam wolę sheffield od tej gorszej części manchesteru