Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan R-Cena też bez mydła zrobiony
0
@xVENUMx Bóg go wybrał
0
@Trexas pilota np
13
@DaPi co będziesz trzymał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
30
@Eoren tylko nie nawal jak koledzy w quizie pod napięciem
0
@xVENUMx wolałbym Neymara i Sancho
0
@DaPi ale że za garażami?!
0
@Chwytliwy tak ważna że nawet nie wiem kto walczy
0
@Elosek weź kredyt, zmień pracę i się wyprowadź
7
@Kamilos84 nie no, kościoły niech zostaną otwarte if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@matirix20 ten po nich lepszy ;d
1
@masakrator05 szaman kuponów, xboxowobiletowy kanciarz, były piłkarz no i BI
0
@shinthps a czy to nie ty udzielałeś kiedyś wywiadu? ^^
0
@shinthps hirołsy, Gothic czy diablo?
4
@zawsze_barca ebony.. ;)
0
@kubix05 niestety ale wszystkich nas czeka śmierć, prędzej czy później ale jednak
0
@Bartek22 Lautaro to, Sancho tamto, a w 1 kolejności przyjdzie Neymar ;x
3
@Danny Gaucho jak w ranczu w odcinku w którym była "epidemia" pcheł i meszków ;) kupujcie olejek goździkowy
1
@rafal314 jak masz odpalone auto to możesz kręcić blefa że tylko wykręcałeś
0
@xVENUMx system bejbe, żaden piąteczek
6
@xofcbxo ja odrabiałem na przerwie przed lekcją, był przypał jak facetka obok przechodziła a my we 5 spisujemy pd od niej xD
3
@xofcbxo były jeszcze spinery i karty chio z dragon balla
0
@eosz walnij setkę na odwagę
0
@krzychu1526 Panie, ale sztuka
63
Ramos znowu się wykartkował na kolejną rundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Krzywy95 bo oni mają ławkę
1
@codemat turniej w fifke nadal w fife 20 czy już 21? ^^
1
@Witekk10 real nie będzie wiedział co się dzieje
0
@zawsze_barca "aktualnie naturalne" leżę xD
2
@Kluivert_P A tam liverpool, fifa 20 jest wgl do d