0

@lucas/catalan R-Cena też bez mydła zrobiony

0

@xVENUMx Bóg go wybrał

0

@Trexas pilota np

13

@DaPi co będziesz trzymał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30

@Eoren tylko nie nawal jak koledzy w quizie pod napięciem

0

@xVENUMx wolałbym Neymara i Sancho

0

@DaPi ale że za garażami?!

0

@Chwytliwy tak ważna że nawet nie wiem kto walczy

0

@Elosek weź kredyt, zmień pracę i się wyprowadź

7

@Kamilos84 nie no, kościoły niech zostaną otwarte if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@matirix20 ten po nich lepszy ;d

1

@masakrator05 szaman kuponów, xboxowobiletowy kanciarz, były piłkarz no i BI

0

@shinthps a czy to nie ty udzielałeś kiedyś wywiadu? ^^

0

@shinthps hirołsy, Gothic czy diablo?

4

@zawsze_barca ebony.. ;)

0

@kubix05 niestety ale wszystkich nas czeka śmierć, prędzej czy później ale jednak

0

@Bartek22 Lautaro to, Sancho tamto, a w 1 kolejności przyjdzie Neymar ;x

3

@Danny Gaucho jak w ranczu w odcinku w którym była "epidemia" pcheł i meszków ;) kupujcie olejek goździkowy

1

@rafal314 jak masz odpalone auto to możesz kręcić blefa że tylko wykręcałeś

0

@xVENUMx system bejbe, żaden piąteczek

6

@xofcbxo ja odrabiałem na przerwie przed lekcją, był przypał jak facetka obok przechodziła a my we 5 spisujemy pd od niej xD

3

@xofcbxo były jeszcze spinery i karty chio z dragon balla

0

@eosz walnij setkę na odwagę

0

@krzychu1526 Panie, ale sztuka

63

Ramos znowu się wykartkował na kolejną rundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Krzywy95 bo oni mają ławkę

1

@codemat turniej w fifke nadal w fife 20 czy już 21? ^^

1

@Witekk10 real nie będzie wiedział co się dzieje

0

@zawsze_barca "aktualnie naturalne" leżę xD

2

@Kluivert_P A tam liverpool, fifa 20 jest wgl do d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?