Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Danny Gaucho no ale żeby tak bez gullita?
3
@avanes mohery go nienawidzą, znalazł jeden prosty sposób na miejsce siedzące w kościele tudzież komunikacji miejskiej
0
@norbi77 może następnym razem stykną się różdżkami
1
@DaPi 2 miesiące przesiedziałem w ciemnicy zanim mnie zrzucili za barierę
0
@kerouac O takie polskie walczyłem
1
@skakun95 ty odstaw te biopaliwa, dobre?
24
@daro22 no jak za darmoszkę to nie
0
@Walker beka z nauczycieli
0
@Gall bohater na którego nie zasługujemy
0
@Kajtek77 Po tego samego co Mine ;d
2
@ArterkHD na twoim miejscu bym zmówił paciorek
35
Ciekawe czy cristianu będzie robił te swoje siii przy pustych trybunach ;x
21
Część pilkarzy powinna pakować walizę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman nie dziwię się, jakby do mnie na posesję wszedł ktoś w koszulce realu to też bym zaczął strzelać, odruchowo.
24
@Jaca27 ja na 4 piętro koparką nie wjadę? Potrzymaj mi pada
1
@Orlik00 nie zgadzam się
0
@DaPi licznik kręcony jak zwykle
6
@Hushovt kurłła, trza sandały wyciągać i skarpetki wyprać, o torbie z biedronki nie wspominając.
8
@IronSanHybrid no ale dop jest ^^
0
@Lord_Vader albo taka pasta bhp
4
@student97r jak liverpool przegra mistrzostwo to odpalam na yt live na którym robię świecę nago
0
@FafitFCB to zapuść włosy żeby ci facjate zasloniły
0
@chavez they.. they kill him without reason
0
@xofcbxo poka poprzedniego na pw
0
@zawsze_barca halo, zdjęcie nie działa
1
@P93FCB jakby bez niego było mało napastników xD
7
@jachuu9 Borussia już zaciera rączki na wymianę
1
@Adamski69 ja to się dziwię tym rzymianom.
3
@Rewolucja123 nie to co u fioletowych, tam jest full wypas