0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tadzik447 czekaj na komornika

1

@TheNekro94 już go widziałem kilka tygodni temu ;f

0

@codemat buuu, majo kanał na yt to nie używają

0

@Rogalson znicz pruszków

0

@codemat zróbcie użytek z kanału na yt i zróbcie losowanie na żywo, pudło i karteczki ;d

1

@Mazi no, premier league gdzie liverpool już na 99% wygrał na pewno na to pójdzie żeby 2 sezony połączyć w 1 ;X

1

@Nigaki vice city wygrało xD chociaż sa też niezłe

0

@DaPi kolega pyta o linka

0

@AnnaMarianna do każdej indywidualnie pasują inne

26

milczenie owiec na tvp1 właśnie się zaczyna

0

@kamiVeB na Xboxa sobie sami zorganizujemy jak ludzi już odnajdziemy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8334726#comment-8334726

0

@kerouac zobaczymy czy jest komu grać turniej

0

@Szpadla Prime + kaka/maldini

13

Kto ma Xboxa i fife 20 niech zostawi zielonego.

0

@codemat chyba nie śledziłeś moich wrzutek z fify :P

0

@codemat tylko żeby wyniki były na głównej i drzewko ładnie rozrysowane

3

@codemat to kup mi jeszcze ps4 ;x ale rozumiem taktykę, jeśli nie możecie go pokonać to grajcie bez niego ^^

0

@Colon jak adoracja to chyba już tylko ja zostałem, musisz odejść.

2

@zawsze_barca łap content, kolega mówi że dobre: eloa lombard, alexa flexy, dolly little, amirah adara, cadey mercury

0

W fifie 19 na nowo ruszają rozgrywki fut champions a startują już 20 marca, ponadto każdy dostał paczkę 1z3 na wypożyczenie na 10 meczów + paczkę strojów

2

2

@Witekk10 za co Andrzej siedział

1

@4drian0 ty, jednak i tak za dużo wziąłem, do zapłaty 34,40 - dałem 100 a wydała mi 76,60, zamieniłem 20 na 10 ale to wciąż 1zł do przodu, teraz się skapnąłem xD

8

I am man of honor, wydali mi w Macu 10 zł za dużo a ja się przypomniałem.. jesteście ze mnie dumni czy muszę oddać passata?

0

@sidzej pakuj szczoteczkę w tornister i wona ze dwora :P

2

Bekowe to smackdown bez publiki xD

0

@COU_11 Tokio fe, nie to co nairobi

1

@MesQueUnClub_87 tak od wtorku do czwartku zauważyłem że ich nie ma

0

@adamt1996 miałem podnosić uprawnienia na kopalni od poniedziałku i odwołane więc zakładam że to kwestia wykonania telefonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?