Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tadzik447 czekaj na komornika
1
@TheNekro94 już go widziałem kilka tygodni temu ;f
0
@codemat buuu, majo kanał na yt to nie używają
0
@Rogalson znicz pruszków
0
@codemat zróbcie użytek z kanału na yt i zróbcie losowanie na żywo, pudło i karteczki ;d
1
@Mazi no, premier league gdzie liverpool już na 99% wygrał na pewno na to pójdzie żeby 2 sezony połączyć w 1 ;X
1
@Nigaki vice city wygrało xD chociaż sa też niezłe
0
@DaPi kolega pyta o linka
0
@AnnaMarianna do każdej indywidualnie pasują inne
26
milczenie owiec na tvp1 właśnie się zaczyna
0
@kamiVeB na Xboxa sobie sami zorganizujemy jak ludzi już odnajdziemy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8334726#comment-8334726
0
@kerouac zobaczymy czy jest komu grać turniej
0
@Szpadla Prime + kaka/maldini
13
Kto ma Xboxa i fife 20 niech zostawi zielonego.
0
@codemat chyba nie śledziłeś moich wrzutek z fify :P
0
@codemat tylko żeby wyniki były na głównej i drzewko ładnie rozrysowane
3
@codemat to kup mi jeszcze ps4 ;x ale rozumiem taktykę, jeśli nie możecie go pokonać to grajcie bez niego ^^
0
@Colon jak adoracja to chyba już tylko ja zostałem, musisz odejść.
2
@zawsze_barca łap content, kolega mówi że dobre: eloa lombard, alexa flexy, dolly little, amirah adara, cadey mercury
0
W fifie 19 na nowo ruszają rozgrywki fut champions a startują już 20 marca, ponadto każdy dostał paczkę 1z3 na wypożyczenie na 10 meczów + paczkę strojów
2
@potrojnakorona 15
2
@Witekk10 za co Andrzej siedział
1
@4drian0 ty, jednak i tak za dużo wziąłem, do zapłaty 34,40 - dałem 100 a wydała mi 76,60, zamieniłem 20 na 10 ale to wciąż 1zł do przodu, teraz się skapnąłem xD
8
I am man of honor, wydali mi w Macu 10 zł za dużo a ja się przypomniałem.. jesteście ze mnie dumni czy muszę oddać passata?
0
@sidzej pakuj szczoteczkę w tornister i wona ze dwora :P
2
Bekowe to smackdown bez publiki xD
0
@COU_11 Tokio fe, nie to co nairobi
1
@MesQueUnClub_87 tak od wtorku do czwartku zauważyłem że ich nie ma
0
@adamt1996 miałem podnosić uprawnienia na kopalni od poniedziałku i odwołane więc zakładam że to kwestia wykonania telefonu