Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy z mojego unbana? Andrzeju, wzruszyłem się.
2
@shinthps no ale jak to tak, bez pamiątek wracasz
1
@shinthps i co widziałeś, opowiadaj, zdjęcia jakieś zrobiłeś
2
@Barwindg no ;/
17
No cóż.. to chyba odpowiedni moment na przywrócenie do życia tego.. no właśnie xD
0
@masakrator05 raiola, czy to ty?
6
Wszyscy którzy liczą na wielką wyprzedaż w city po promocyjnych cenach się mocno przeliczą.
0
@Cosipi i może frytki do tego? chcieć to oni sobie mogą
1
szybcy i wściekli 5 na tvn
0
@Striker panie, ledwo z perma wróciłem
0
Niskobudżetowi fifacze, macie niepowtarzalną okazję do zagrania nawet pełnym składem ikon ponieważ właśnie został zwiększony ich drop w trybie draft, korzystajcie póki ea nie cofnie.
34
@tomono seks tylko po ślubie bo grzech
6
chwila moment, czy to nie dzisiaj ten free day na ph? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@LuisSalvano czyli jednak stary kawaler
1
@kkbarca może jak uderzysz w bok komputera kilka razy to przestanie buczeć, a na moim ps2 aktualnie żeby czytało płytę to muszę obrócić ps2 do góry nogami xD
0
@XaviHeart mnie obchodzi
ps. zdecyduj się czy robisz spację przed znakami interpunkcyjnymi czy nie
4
Najwyższa pora się określić
https://www.strawpoll.me/19382535
W komentarzu możecie napisać za co mnie cenicie, a za co mną gardzicie.
0
@zTx Bo chcemy przeprowadzić powolutku wymianę pokoleniową?
3
@Hushovt już odpaliłem passata
3
Trzeba jechać kupić cukier na zapas.. Tak do końca kadencji pisiorów przynajmniej.
0
@Kidd Napoli, napoli..
43
@Veb1233 i przy okazji przegrać 4
1
@Objectivo to trzeba było nie rzucać nim O ścianę
0
@czosnekfcb na jakieś 3
2
Komentarz usunięty
0
@norbi77 a więc xbox, postanowione
0
@xofcbxo nie lubię uroczystości, a flaszkę wypiłem
0
@NeroTFP odchodzę