0

@Chwytliwy z mojego unbana? Andrzeju, wzruszyłem się.

2

@shinthps no ale jak to tak, bez pamiątek wracasz

1

@shinthps i co widziałeś, opowiadaj, zdjęcia jakieś zrobiłeś

2

@Barwindg no ;/

17

No cóż.. to chyba odpowiedni moment na przywrócenie do życia tego.. no właśnie xD


0

@masakrator05 raiola, czy to ty?

6

Wszyscy którzy liczą na wielką wyprzedaż w city po promocyjnych cenach się mocno przeliczą.

0

@Cosipi i może frytki do tego? chcieć to oni sobie mogą

1

szybcy i wściekli 5 na tvn

0

@Striker panie, ledwo z perma wróciłem

0

Niskobudżetowi fifacze, macie niepowtarzalną okazję do zagrania nawet pełnym składem ikon ponieważ właśnie został zwiększony ich drop w trybie draft, korzystajcie póki ea nie cofnie.

34

@tomono seks tylko po ślubie bo grzech

6

chwila moment, czy to nie dzisiaj ten free day na ph? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@LuisSalvano czyli jednak stary kawaler

1

@kkbarca może jak uderzysz w bok komputera kilka razy to przestanie buczeć, a na moim ps2 aktualnie żeby czytało płytę to muszę obrócić ps2 do góry nogami xD

0

@XaviHeart mnie obchodzi
ps. zdecyduj się czy robisz spację przed znakami interpunkcyjnymi czy nie

4

Najwyższa pora się określić
https://www.strawpoll.me/19382535
W komentarzu możecie napisać za co mnie cenicie, a za co mną gardzicie.

0

@zTx Bo chcemy przeprowadzić powolutku wymianę pokoleniową?

3

@Hushovt już odpaliłem passata

3

Trzeba jechać kupić cukier na zapas.. Tak do końca kadencji pisiorów przynajmniej.

0

@Kidd Napoli, napoli..

43

@Veb1233 i przy okazji przegrać 4

1

@Objectivo to trzeba było nie rzucać nim O ścianę

0

@czosnekfcb na jakieś 3

2

Komentarz usunięty

0

@norbi77 a więc xbox, postanowione

0

@xofcbxo nie lubię uroczystości, a flaszkę wypiłem

0

@NeroTFP odchodzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?