0

@lukas992 pismaki nie miały co napisać to wysrali jakieś dyrdymały

1

@Commando masz linka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Commando no i co? Na najlepszych gore'ach nigdy nie byliście?

0

@HansLanda a jak on to i esteban

0

@Commando a co odwalil

9

@Mario96w ta strona nie istnieje bez szamana kuponów

0

@4drian0 szkoda że nie widać czy permanentnie

0

@Avada Kedavra i znów samba zagości na camp nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@sebo939 dzień 64, nadal nie wyszedłem, kończy mi się tlen, HELP

0

@MesQueUnClub_87 wypuścili remis którym mecz nie mógł się zakończyć xD

0

@lukaszbarca15 oh hell no

0

@Embargo zabrakło Valverde, on był prawdziwym crackiem

0

@Lares zmianę pokoleniową w pomocy? Arthur? De Jong? dalej nie czytam

0

najpierw śmieszki heheszki z realu a potem powrót do jaskini i na fioletowej to samo tylko w 2 stronę xD

2

spokojnie panowie


2

Uwielbiam te ich miny jakby im rozgrzane pręty przykładali przy jakimkolwiek kontakcie

0

można wyłączyć

0

@SeeleyBooth passat był tego wart

0

@SeeleyBooth jak cię wołaliśmy to były 70% zniżki, a teraz to skąpisz

0

@SeeleyBooth nie kompromisuj się somsiad bo od grudnia wormsy instalujesz i jeszcze nie zainstalowałeś, @Odesseiron zresztą też

0

@Transu96 rozwiązane, należy zrobić windows update

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8190771#comment-8190829
windows update należy zrobić https://zapodaj.net/a85d9da2e0ff0.png.html
a ja szukałem aktualizacji sterowników bezpośrednio w urządzeniach..

12

@MesQueUnClub96 nie wiem, nie było mnie tam

0

@jeyx77x ale on przestał działać kompletnie z dupy, bo nic w komputerze nie zmieniałem a pad wcześniej działał, a teraz nie i tylko w wiedźminie nie działa

0

Jaki może być powód tego że Wiedźmin 3 przestał mi czytać pada od xboxa one? Działa wszędzie indziej.

2

A już w tę sobotę 1 konferencja przed galą fame mma 6 na której między innymi zobaczymy najmana w walce ze stekiem nadcinającym koszulki czy też gole z chudym bykiem.

0

@tristan87 i bardzo dobrze, jazda ze złodziejem

0

@Triv44 solidaryzuje się z niesłusznie zbanowanymi

0

@Nano22 takich to możesz tylko wskazać podczas wywiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@4drian0 udaje ci się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?