Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas992 pismaki nie miały co napisać to wysrali jakieś dyrdymały
1
@Commando masz linka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Commando no i co? Na najlepszych gore'ach nigdy nie byliście?
0
@HansLanda a jak on to i esteban
0
@Commando a co odwalil
9
@Mario96w ta strona nie istnieje bez szamana kuponów
0
@4drian0 szkoda że nie widać czy permanentnie
0
@Avada Kedavra i znów samba zagości na camp nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@sebo939 dzień 64, nadal nie wyszedłem, kończy mi się tlen, HELP
0
@MesQueUnClub_87 wypuścili remis którym mecz nie mógł się zakończyć xD
0
@lukaszbarca15 oh hell no
0
@Embargo zabrakło Valverde, on był prawdziwym crackiem
0
@Lares zmianę pokoleniową w pomocy? Arthur? De Jong? dalej nie czytam
0
najpierw śmieszki heheszki z realu a potem powrót do jaskini i na fioletowej to samo tylko w 2 stronę xD
2
spokojnie panowie
2
Uwielbiam te ich miny jakby im rozgrzane pręty przykładali przy jakimkolwiek kontakcie
0
można wyłączyć
0
@SeeleyBooth passat był tego wart
0
@SeeleyBooth jak cię wołaliśmy to były 70% zniżki, a teraz to skąpisz
0
@SeeleyBooth nie kompromisuj się somsiad bo od grudnia wormsy instalujesz i jeszcze nie zainstalowałeś, @Odesseiron zresztą też
0
@Transu96 rozwiązane, należy zrobić windows update
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8190771#comment-8190829
windows update należy zrobić https://zapodaj.net/a85d9da2e0ff0.png.html
a ja szukałem aktualizacji sterowników bezpośrednio w urządzeniach..
12
@MesQueUnClub96 nie wiem, nie było mnie tam
0
@jeyx77x ale on przestał działać kompletnie z dupy, bo nic w komputerze nie zmieniałem a pad wcześniej działał, a teraz nie i tylko w wiedźminie nie działa
0
Jaki może być powód tego że Wiedźmin 3 przestał mi czytać pada od xboxa one? Działa wszędzie indziej.
2
A już w tę sobotę 1 konferencja przed galą fame mma 6 na której między innymi zobaczymy najmana w walce ze stekiem nadcinającym koszulki czy też gole z chudym bykiem.
0
@tristan87 i bardzo dobrze, jazda ze złodziejem
0
@Triv44 solidaryzuje się z niesłusznie zbanowanymi
0
@Nano22 takich to możesz tylko wskazać podczas wywiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@4drian0 udaje ci się