Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rano śniegu w ciul a wieczorem 0, była zima i nie ma zimy.
0
@Artsss zwykłe przestałem liczyć, a permy 3
0
Niech oni już lepiej nikogo nie kupują i się skupią na opchnięciu Rakiticia.
1
@Odesseiron Wiadomo że Pepsi, btw. ta cola to wygląda jak terminatrix z terminatora 3 :P
1
@Odesseiron to niech na jednej nodze zaiwania na harem z Polski do Rzymu
0
@RedKorsak Oczywiście.
1
@dv7wisnia zawsze biorę na wynos, weź tu się napij podczas jazdy bez słomki ;x
0
co myślicie o papierowych słomkach? właśnie byłem w macu i to jest taki szajs że..
3
Wczoraj wolne a dzisiaj zmiana odwołana, i tak się żyje.
4
@Kengo najwidoczniej był w czyśćcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Tero śnieg pada? Tero? Tero to se go możecie wsadzić, jak był potrzebny to go nie było.
1
@Rewolucja123 dziwnie piszesz metin
0
@student97r bezsens totalny, lakersów co najwyżej bym zrozumiał, powinno być jak w nożnej z numerami
0
@Homeopata8989 not sure.. giroud or ibra
0
@Encore razem z szamanem kuponów na wieczne odpoczywanie
0
@BigShaq aaaale nogi
0
Jeśli dobrze rozumiem ploty ploteczki to Barca chce kupić Bruno Fernandesa i wypożyczyć do Valencii na 6 miesięcy w zamian za wypożyczenie Rodrigo na 6 miesięcy, a latem kupić Neymara lub Lautaro jak nie pyknie z Neymarem. W sumie spoko opcja.
0
@tristan87 chwila moment xD
10
@VamosRakieta panie Kurłła, ale za to sztuczek ile
14
Z Juve to się można wymienić Rakiticiem najwyżej na Douglasa Coste
2
Ach.. Billie..
0
@brzucho to przez brodę
0
SPOILERSY WWE
Lipne to Royal rumble 2020.. W żeńskiej wersji warte uwagi były tylko śmieszki z otisem.. A w męskiej tylko zwycięzca i comeback Edga, meh.. nawet Ceny nie było a co dopiero jakiś CM Punk, jupitery nahajpowały tylko, nadzieję zrobiły, gnidy jedne
0
@krzychu1526 duh
0
@KamQiX how dare you
1
@klopx ciekawe kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8149269#comment-8149269
1
@badej60 jak jesteś zbanowany to możesz edytować profil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@koksik2700 nie, najgorsze jest usłyszeć że pismo o alimenty już poszło
4
Szkoda Kobe.. mam wrażenie jakby ta reklama z Messim powstała wczoraj