0

Rano śniegu w ciul a wieczorem 0, była zima i nie ma zimy.

0

@Artsss zwykłe przestałem liczyć, a permy 3

0

Niech oni już lepiej nikogo nie kupują i się skupią na opchnięciu Rakiticia.

1

@Odesseiron Wiadomo że Pepsi, btw. ta cola to wygląda jak terminatrix z terminatora 3 :P

1

@Odesseiron to niech na jednej nodze zaiwania na harem z Polski do Rzymu

0

@RedKorsak Oczywiście.

1

@dv7wisnia zawsze biorę na wynos, weź tu się napij podczas jazdy bez słomki ;x

0

co myślicie o papierowych słomkach? właśnie byłem w macu i to jest taki szajs że..

3

Wczoraj wolne a dzisiaj zmiana odwołana, i tak się żyje.

4

@Kengo najwidoczniej był w czyśćcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Tero śnieg pada? Tero? Tero to se go możecie wsadzić, jak był potrzebny to go nie było.

1

@Rewolucja123 dziwnie piszesz metin

0

@student97r bezsens totalny, lakersów co najwyżej bym zrozumiał, powinno być jak w nożnej z numerami

0

@Homeopata8989 not sure.. giroud or ibra


0

@Encore razem z szamanem kuponów na wieczne odpoczywanie

0

@BigShaq aaaale nogi

0

Jeśli dobrze rozumiem ploty ploteczki to Barca chce kupić Bruno Fernandesa i wypożyczyć do Valencii na 6 miesięcy w zamian za wypożyczenie Rodrigo na 6 miesięcy, a latem kupić Neymara lub Lautaro jak nie pyknie z Neymarem. W sumie spoko opcja.

0

@tristan87 chwila moment xD

10

@VamosRakieta panie Kurłła, ale za to sztuczek ile

14

Z Juve to się można wymienić Rakiticiem najwyżej na Douglasa Coste

2

Ach.. Billie..


0

@brzucho to przez brodę

0

SPOILERSY WWE

Lipne to Royal rumble 2020.. W żeńskiej wersji warte uwagi były tylko śmieszki z otisem.. A w męskiej tylko zwycięzca i comeback Edga, meh.. nawet Ceny nie było a co dopiero jakiś CM Punk, jupitery nahajpowały tylko, nadzieję zrobiły, gnidy jedne

0

0

@KamQiX how dare you

1

1

@badej60 jak jesteś zbanowany to możesz edytować profil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@koksik2700 nie, najgorsze jest usłyszeć że pismo o alimenty już poszło

4

Szkoda Kobe.. mam wrażenie jakby ta reklama z Messim powstała wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?