2

2

@VanBest wszystkich nas nie zbanują

1

@koksik2700 Jako sympatyk Milanu i Manu wielkie ha tfu w twoją stronę

0

@Artsss zeżrę i te I te

0

No ja jestem ciekaw czy znowu postawią na Fatiego czy będą chcieli sprowadzić jakiegoś wynalazka typu Vela z mls.

0

0

@Maniek9444 też nie wiem

3

@BigShaq wspominam dobrych chłopaków którzy oglądają ramble zza krat

0

@Colon niedługo może fajerwerki wstawię

0

Ehh.. nigdy się nie nauczę
https://zapodaj.net/5ebdf87dafa06.jpg.html

3

Dzień dobry, ja to tylko tu zostawię ;D
https://zapodaj.net/54f09a7048ca0.jpg.html

4

No hejka sportowe świry, skąd to zwątpienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Nano22 a nie mówiłem żebyś uciekał z tego miejsca, byłem tam niedawno to mnie nawigacja na drogę pod prąd chciała prowadzić, ha tfu

0

@seba1324 po 1 meczu twoi na początku następnego powinni mieć 93/96 pkt, bramkarzowi spada najwolniej po 1 czy 2, czasem wgl, zależy ile mecz trwał.

0

@FafitFCB placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną

2

@Nano22 uciekaj stamtąd czym prędzej

1

@Rewolucja123 Thiagooo

0

@Avada Kedavra a co wpisałeś?

1

0

@Triv44 wybacz grzesiowi, ma okres

0

@olek_____5 gość kończy karierę po sezonie xD

0

@Hiacynk sposób na wejście do miasta orków ala ulu mulu i dowody dla lorda hagena czyli powrót do GD

1

@TheNekro94 w pierwszej kolejności kamerka

2

@Criss18Barca i tak będzie Holandia, dopóki nie wymrą roczniki

10

@msmsms no więc tak, musisz wiedzieć że są 2 korzyści, ale dojść do nich musisz sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Z kamerek samochodowych jakiej firmy korzystacie? Jakie polecacie?

2

@IronSanHybrid a multipla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Odesseiron wiedziałem żeby napisać oglądać auto, ehh

4

@Odesseiron mówiłeś że idziesz do lasu a nie do więzienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?