Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 hmm
2
@VanBest wszystkich nas nie zbanują
1
@koksik2700 Jako sympatyk Milanu i Manu wielkie ha tfu w twoją stronę
0
@Artsss zeżrę i te I te
0
No ja jestem ciekaw czy znowu postawią na Fatiego czy będą chcieli sprowadzić jakiegoś wynalazka typu Vela z mls.
0
@DaPi
0
@Maniek9444 też nie wiem
3
@BigShaq wspominam dobrych chłopaków którzy oglądają ramble zza krat
0
@Colon niedługo może fajerwerki wstawię
0
Ehh.. nigdy się nie nauczę
https://zapodaj.net/5ebdf87dafa06.jpg.html
3
Dzień dobry, ja to tylko tu zostawię ;D
https://zapodaj.net/54f09a7048ca0.jpg.html
4
No hejka sportowe świry, skąd to zwątpienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Nano22 a nie mówiłem żebyś uciekał z tego miejsca, byłem tam niedawno to mnie nawigacja na drogę pod prąd chciała prowadzić, ha tfu
0
@seba1324 po 1 meczu twoi na początku następnego powinni mieć 93/96 pkt, bramkarzowi spada najwolniej po 1 czy 2, czasem wgl, zależy ile mecz trwał.
0
@FafitFCB placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną
2
@Nano22 uciekaj stamtąd czym prędzej
1
@Rewolucja123 Thiagooo
0
@Avada Kedavra a co wpisałeś?
1
Rozchodzi się o to
https://zapodaj.net/9c209b85e65d6.jpg.html
0
@Triv44 wybacz grzesiowi, ma okres
0
@olek_____5 gość kończy karierę po sezonie xD
0
@Hiacynk sposób na wejście do miasta orków ala ulu mulu i dowody dla lorda hagena czyli powrót do GD
1
@TheNekro94 w pierwszej kolejności kamerka
0
@MSDCbrzdyk https://www.protech-sklep.pl/pol_pl_Elektryczna-lapka-packa-na-muchy-komary-owady-ANNIHILATOR-3320_2.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Criss18Barca i tak będzie Holandia, dopóki nie wymrą roczniki
10
@msmsms no więc tak, musisz wiedzieć że są 2 korzyści, ale dojść do nich musisz sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Z kamerek samochodowych jakiej firmy korzystacie? Jakie polecacie?
2
@IronSanHybrid a multipla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Odesseiron wiedziałem żeby napisać oglądać auto, ehh
4
@Odesseiron mówiłeś że idziesz do lasu a nie do więzienia