Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 potrzebujemy skrzydłowych a nie 9
18
@Hiacynk no i Barca, gdziekolwiek by nie grała
1
No nawet śmiechłem xD
https://www.instagram.com/p/B7xs0Ampy1j/?utm_source=ig_embed
0
@jakub9611 jaki piękny avatar
3
@Janiama "No więc pozwolę sobie na kilkanaście zdań w tym temacie jak ktos nie chce dyskutowac to proszę by nie przeszkadzał innym."
Podpowiem, to zadziała jak zaproszenie ^^
1
@contowsky no i przez ciebie odpalam hirołsy
6
No ale nie zapominajcie że lepiej przegrać po ładnej grze niż wygrać po męczeniu buły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
MUR
3
@IronSanHybrid w końcu porządna inicjatywa
0
@daro22 wiesz ile podejść do takich reklam się robi? ;f
3
@Kengo Bydło do utylizacji a nie "kibice"
0
@PatrychoO piniędze potrzebne
0
@WisniaKala Elita nie tęskni, elita zmieniła miejsce spotkań ^^
0
@Nazio87 Ale tak bez postaci z GT? z kinówek? tak poza tym to git
1
@WisniaKala spadł z rowerka na dobre
10
@barcelonaLM eriksen jest tak samo przereklamowany jak Pogba, jeśli kupić to tylko po to by sprzedać z zyskiem, ale to jest Barcelona a ona nie zna pojęcia sprzedaży z zyskiem
0
@kodi77 a na co nam on? Do podawania piłek czy ręczników?
0
@kodi77 Przecież w Interze nie gra Rakieta
0
@kodi77 Zgadzam się! Dawać go do Interu!
7
No ale nie zapominajcie że lepiej przegrać po ładnej grze niż wygrać po męczeniu buły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tak to jest jak się wychodzi 1 śo 1 po i jednym śp w obronie w formacji z 3 śo
0
@sidzej głosujcie na sidzej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@jacob345 zostało trochę kasy po zakupie passata to se kupiłem, a co
1
@FeloRPS taktyk
0
@kingmati414 literówka ci się wkradła, powinno być szklanka/niedoświadczony młokos
0
@Odesseiron w czym rzecz? ^^
1
@tadzik447 na Gothica 4 albo nawet tego remake 1
5
@KamQiX wstaw beniza i masz tydzień
1
@contowsky xD kontuzjowanego Suareza zastąpi kontuzjowany Kane, genialne
2
@ToshyFCB pismaki nie mają o czym pisać to sobie wymyślili