0

@Damian11 potrzebujemy skrzydłowych a nie 9

18

@Hiacynk no i Barca, gdziekolwiek by nie grała

1

0

@jakub9611 jaki piękny avatar

3

@Janiama "No więc pozwolę sobie na kilkanaście zdań w tym temacie jak ktos nie chce dyskutowac to proszę by nie przeszkadzał innym."
Podpowiem, to zadziała jak zaproszenie ^^

1

@contowsky no i przez ciebie odpalam hirołsy

6

No ale nie zapominajcie że lepiej przegrać po ładnej grze niż wygrać po męczeniu buły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

MUR

3

@IronSanHybrid w końcu porządna inicjatywa

0

@daro22 wiesz ile podejść do takich reklam się robi? ;f

3

@Kengo Bydło do utylizacji a nie "kibice"

0

@PatrychoO piniędze potrzebne

0

@WisniaKala Elita nie tęskni, elita zmieniła miejsce spotkań ^^

0

@Nazio87 Ale tak bez postaci z GT? z kinówek? tak poza tym to git

1

@WisniaKala spadł z rowerka na dobre

10

@barcelonaLM eriksen jest tak samo przereklamowany jak Pogba, jeśli kupić to tylko po to by sprzedać z zyskiem, ale to jest Barcelona a ona nie zna pojęcia sprzedaży z zyskiem

0

@kodi77 a na co nam on? Do podawania piłek czy ręczników?

0

@kodi77 Przecież w Interze nie gra Rakieta

0

@kodi77 Zgadzam się! Dawać go do Interu!

7

No ale nie zapominajcie że lepiej przegrać po ładnej grze niż wygrać po męczeniu buły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Tak to jest jak się wychodzi 1 śo 1 po i jednym śp w obronie w formacji z 3 śo

0

@sidzej głosujcie na sidzej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@jacob345 zostało trochę kasy po zakupie passata to se kupiłem, a co

1

@FeloRPS taktyk

0

@kingmati414 literówka ci się wkradła, powinno być szklanka/niedoświadczony młokos

0

@Odesseiron w czym rzecz? ^^

1

@tadzik447 na Gothica 4 albo nawet tego remake 1

5

@KamQiX wstaw beniza i masz tydzień

1

@contowsky xD kontuzjowanego Suareza zastąpi kontuzjowany Kane, genialne

2

@ToshyFCB pismaki nie mają o czym pisać to sobie wymyślili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?