Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danger204 Ja przestałem bodajże na jakiejś potężnej aktualizacji, bodajże wtedy pojawiły się właśnie 2 rzędy czy ci animowani dowódcy
0
Grywa ktoś w gwinta? Dalej nawalają aktualizacjami jak głupi? Mam ochotę coś tam powrócić i nie wiem czy warto się uczyć od nowa gwinta
5
@ViscaBarca123 trzeba będzie przesłuchać, ale dla mnie te starsze i tak zawsze będą najlepsze, without me, lose yourself, the real slim shady, when im gone, berzerk
2
@Chwytliwy tak myślałem
12
@Chwytliwy i co, zdałeś teorię czy nie
0
Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców
0
@Mazeri kurłła mam wózki i zacząłem się zastanawiać co mnie ominęło xD
15
@Nano22 dzień dobry na klatce mówił
4
@Trexas helikopter w ogniu
1
@KamQiX ja też nie pamiętam, próbowałem nowe konto założyć ale coś nie mogłem się na nie zalogować
1
@KamQiX do dzisiaj pamiętam numer gg, przez większość życia nie pamiętałem swojego telefonu ale gg zawsze xD
0
@barpol11 no, napiwno poszedł bez telefonu
1
@PJ1985 będzie w razie w, ponadto warto dodać że użytkownicy Premium nie dostają banów
0
@Chwytliwy za którymś razem siądzie
0
@DonAndresFCB do poniedziałku ;d
2
O, akurat będę na chrzcie tego dnia, dzięki tebas
1
@barpol11 słabe były
0
@czudi17 pierwszy setiena nie ciekawy?
0
Jak Setien odpali to Xavi bedzie musiał poczekać dłuużej niż pół roku, możliwe że już po erze Messiego.
10
@betonito najlepsze boki są w live w tej chwili
3
@barpol11 dlaczego mi tak źle życzysz?
0
@MarioVeB! duh
4
@SeeleyBooth no i co na nich niby widać
1
@SeeleyBooth na takie pierdoły masz czas a do grzesia nie przyjdziesz?
0
@SeeleyBooth ty mięczaku
0
@SeeleyBooth dawaj szybko bo czekamy z grzesiem
1
@kerouac @SeeleyBooth czekamy sami wiecie gdzie, sami wiecie na co
1
@Dziki15 niestety musisz rozwalić drzwi i kupić nowe
4
@contowsky zidane to był autorytet, legenda, a setien to kolejny z wielu
2
@moonray może się nam poszczęści i mu skasują posta