0

@Danger204 Ja przestałem bodajże na jakiejś potężnej aktualizacji, bodajże wtedy pojawiły się właśnie 2 rzędy czy ci animowani dowódcy

0

Grywa ktoś w gwinta? Dalej nawalają aktualizacjami jak głupi? Mam ochotę coś tam powrócić i nie wiem czy warto się uczyć od nowa gwinta

5

@ViscaBarca123 trzeba będzie przesłuchać, ale dla mnie te starsze i tak zawsze będą najlepsze, without me, lose yourself, the real slim shady, when im gone, berzerk

2

@Chwytliwy tak myślałem

12

@Chwytliwy i co, zdałeś teorię czy nie

0

Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców

0

@Mazeri kurłła mam wózki i zacząłem się zastanawiać co mnie ominęło xD

15

@Nano22 dzień dobry na klatce mówił

4

@Trexas helikopter w ogniu

1

@KamQiX ja też nie pamiętam, próbowałem nowe konto założyć ale coś nie mogłem się na nie zalogować

1

@KamQiX do dzisiaj pamiętam numer gg, przez większość życia nie pamiętałem swojego telefonu ale gg zawsze xD

0

@barpol11 no, napiwno poszedł bez telefonu

1

@PJ1985 będzie w razie w, ponadto warto dodać że użytkownicy Premium nie dostają banów

0

@Chwytliwy za którymś razem siądzie

0

@DonAndresFCB do poniedziałku ;d

2

O, akurat będę na chrzcie tego dnia, dzięki tebas

1

@barpol11 słabe były

0

@czudi17 pierwszy setiena nie ciekawy?

0

Jak Setien odpali to Xavi bedzie musiał poczekać dłuużej niż pół roku, możliwe że już po erze Messiego.

10

@betonito najlepsze boki są w live w tej chwili

3

@barpol11 dlaczego mi tak źle życzysz?

0

4

@SeeleyBooth no i co na nich niby widać

1

@SeeleyBooth na takie pierdoły masz czas a do grzesia nie przyjdziesz?

0

@SeeleyBooth ty mięczaku

0

@SeeleyBooth dawaj szybko bo czekamy z grzesiem

1

@kerouac @SeeleyBooth czekamy sami wiecie gdzie, sami wiecie na co

1

@Dziki15 niestety musisz rozwalić drzwi i kupić nowe

4

@contowsky zidane to był autorytet, legenda, a setien to kolejny z wielu

2

@moonray może się nam poszczęści i mu skasują posta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?