0

@Trexas niech pokaże w bayernie żeby dobry pitos za niego wpadł

2

@Chwytliwy w końcu namiestnik Podlasia

2

@grabor8 ale wy się napalacie jakby niewiadomo co się miało stać w pierwszym meczu xD

0

@KamQiX ludzie się nastawiają na niewiadomo co już w 1 meczu, nie ma opcji żeby im wpoił swoją wizję gry w tak krótkim czasie.

0

Nie oczekujcie odmiany jak za dotknięciem magicznej różdżki, środek sezonu to nie jest czas na eksperymenty.

6

@qbuteq fejk info, ciesz się że nie perm

1

@Witekk10 moim zdaniem to nie ma tak że spory albo że nie spory.

1

@SeeleyBooth bo somsiad niepoważnie wyglądasz, jakbyś zajechał passatem to by rozmowa wyglądała inaczej.

0

@AdrianGajewski2005 będzie siedział na belce tak długo aż dostanie zielone światło na skok

1

@Martwy ta belvita, dzięki

0

@Robert17 nie wiem, właściciel też nie wie a dobre są

0

https://zapodaj.net/1c13b8afa72fb.jpg.html
Kojarzy ktoś te ciastka z wierzchu?

1

@mikael przeczytałem wpis, myślę że to Andrzejek a tu zonk

0

@ArterkHD normalnie

1

@IronSanHybrid wysokie? 85 to najniższy dla ikon ;x
@Encore na śo lata

2

@IronSanHybrid bolce, betony, kłody, mógłbym tak wymieniać i wymieniać

0

@bartek00717 będziesz musiał zrobić okno

0

@Triv44 plkd uważa że belotti to Bóg, a rush to ikona Liverpoolu if you know what i mean..
@Kleps0n mam pomysła ^^

0

0

@itmustbejoke Neymar;)

1

@4drian0 kopnąłem go bo nie jego chciałem

1

0

@Rewolucja123 biedny Xavi, odkąd odszedł nie ma nawet na skarpetki

2

@PawkoFCB oho, przez cb mam flashbacki z Argentyny

1

@Hushovt odszkodowanie, no chyba że masz w kieszeni trochę wolnej gotówki

0

Wcześniej jak po tym finale kataru nie przyjdzie, oczywiście jeśli faktycznie ma przyjść w styczniu.

0

@koksik2700 równouprawnienie

4

@Szicek10 no bo wraca, już latem ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?