Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trexas niech pokaże w bayernie żeby dobry pitos za niego wpadł
2
@Chwytliwy w końcu namiestnik Podlasia
2
@grabor8 ale wy się napalacie jakby niewiadomo co się miało stać w pierwszym meczu xD
0
@KamQiX ludzie się nastawiają na niewiadomo co już w 1 meczu, nie ma opcji żeby im wpoił swoją wizję gry w tak krótkim czasie.
0
Nie oczekujcie odmiany jak za dotknięciem magicznej różdżki, środek sezonu to nie jest czas na eksperymenty.
6
@qbuteq fejk info, ciesz się że nie perm
3
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/302649/15788638421341.jpg
No właśnie
1
@Witekk10 moim zdaniem to nie ma tak że spory albo że nie spory.
1
@SeeleyBooth bo somsiad niepoważnie wyglądasz, jakbyś zajechał passatem to by rozmowa wyglądała inaczej.
0
@AdrianGajewski2005 będzie siedział na belce tak długo aż dostanie zielone światło na skok
1
@Martwy ta belvita, dzięki
0
@Robert17 nie wiem, właściciel też nie wie a dobre są
0
https://zapodaj.net/1c13b8afa72fb.jpg.html
Kojarzy ktoś te ciastka z wierzchu?
1
@mikael przeczytałem wpis, myślę że to Andrzejek a tu zonk
0
@ArterkHD normalnie
1
@IronSanHybrid wysokie? 85 to najniższy dla ikon ;x
@Encore na śo lata
2
@IronSanHybrid bolce, betony, kłody, mógłbym tak wymieniać i wymieniać
2
Przedstawię wam pewną smutną historię
https://zapodaj.net/cdb8cb66c004f.jpg.html
https://zapodaj.net/232054e7b8d0a.jpg.html
https://zapodaj.net/5ebdf87dafa06.jpg.html
https://zapodaj.net/3da2259f7234d.jpg.html
https://zapodaj.net/78afaa2876326.jpg.html
https://zapodaj.net/b9fe50d63da0b.jpg.html
https://zapodaj.net/8f8444a3efeb9.jpg.html
https://zapodaj.net/44eaea0b60e3b.jpg.html
Słowem podsumowania..
0
@bartek00717 będziesz musiał zrobić okno
0
@Triv44 plkd uważa że belotti to Bóg, a rush to ikona Liverpoolu if you know what i mean..
@Kleps0n mam pomysła ^^
0
Ea mnie nienawidzi
https://zapodaj.net/cdb8cb66c004f.jpg.html
0
@itmustbejoke Neymar;)
1
@4drian0 kopnąłem go bo nie jego chciałem
1
Ehh.. Nie warto było..
https://zapodaj.net/232054e7b8d0a.jpg.html
0
@Rewolucja123 biedny Xavi, odkąd odszedł nie ma nawet na skarpetki
2
@PawkoFCB oho, przez cb mam flashbacki z Argentyny
1
@Hushovt odszkodowanie, no chyba że masz w kieszeni trochę wolnej gotówki
0
Wcześniej jak po tym finale kataru nie przyjdzie, oczywiście jeśli faktycznie ma przyjść w styczniu.
0
@koksik2700 równouprawnienie
4
@Szicek10 no bo wraca, już latem ^^