Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss zdążyłem 3 odcinki 13 posterunku, 3 stop cham na drodze, i kilka misji z wiedźmina 3 obejrzeć.. po co, na co, nie wiem
4
Eh.. 3,5h temu się położyłem spać i jeszcze nie usnąłem.. Jak żyć..
2
@Avada Kedavra ale to by trzeba całą partię zjeść i to nie jedną
3
kurłła, jakie przyssawy, może by mi akwarium wyczyścili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobranoc
1
@socha na a4
1
@IronSanHybrid na co ty czekasz jak 2/3 tekstu i tak będzie mmhmhmh bo w telewizji nie wolno powiedzieć nawet dupa? xD
3
@Vxb93 przegłeś pałę goryczy
8
@Nano22 tak i było też widać jak ochrona odciąga jakiegoś typa, chyba @AdrianGajewski2005 ale nie jestem pewien
0
@MarioVeB! Ile pieniążków na to postawisz?
0
@Kubox pies mi zdechł więc ch... kładę na ten rok
3
@quarto przewrotka Ibry przeciwko Anglii
0
@Danny Gaucho owszem. A co to redakcja uważa się za jakiś lepszych?
10
Nie wiem jak można narzekać że ktoś puszcza fajerwerki od rana.. u mnie od 3 dni już puszczają xD
1
@Danny Gaucho w twerka @sidzej też uwierzyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Odesseiron a mogli do łopaty iść za trójeczkę miesięcznie xD
0
@Bamek94 niech zgadnę musisz szybko sprzedać jakiegoś nojmajera bo się taaaka okazja pojawiła a ty coinsow nie masz ;d
7
@Chakalaka jakim trzeba być chorym zwyrolem żeby lubić rodzynki w serniczku
0
@krefi10 pół Neymara
0
Najwyższa pora żeby się określić
https://www.strawpoll.me/19156479
0
@SeeleyBooth somsiad oszalał, jak nie PS to pes, ha tfu
3
@Striker otóż powód jest zgoła odmienny https://zapodaj.net/12ccf7b2db3d2.jpg.html
xD
0
@Striker musiałbym się posiłkować jakąś sasha grey czy cuś
0
Jak ja nienawidzę tych listonoszy, dzwoni cham i przestaje zanim do domofonu dojdę..
0
@juliacicha nie no nie przesadzajmy ;d
0
@juliacicha nie lepiej 19 gdzie wszyscy mają gotowe składy? :P
0
@SeeleyBooth passat prawie nówka mucha nie siada
1
@SeeleyBooth ale to do pc pad jakiś, kupiłem i nigdy nie używałem bo nie działał ^^
2
@juliacicha ale to będzie jeszcze fifa 20 czy już 21? ^^