0

@Chaoss zdążyłem 3 odcinki 13 posterunku, 3 stop cham na drodze, i kilka misji z wiedźmina 3 obejrzeć.. po co, na co, nie wiem

4

Eh.. 3,5h temu się położyłem spać i jeszcze nie usnąłem.. Jak żyć..

2

@Avada Kedavra ale to by trzeba całą partię zjeść i to nie jedną

3

kurłła, jakie przyssawy, może by mi akwarium wyczyścili

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobranoc

1

@socha na a4

1

@IronSanHybrid na co ty czekasz jak 2/3 tekstu i tak będzie mmhmhmh bo w telewizji nie wolno powiedzieć nawet dupa? xD

3

@Vxb93 przegłeś pałę goryczy

8

@Nano22 tak i było też widać jak ochrona odciąga jakiegoś typa, chyba @AdrianGajewski2005 ale nie jestem pewien

0

@MarioVeB! Ile pieniążków na to postawisz?

0

@Kubox pies mi zdechł więc ch... kładę na ten rok

3

@quarto przewrotka Ibry przeciwko Anglii

0

@Danny Gaucho owszem. A co to redakcja uważa się za jakiś lepszych?

10

Nie wiem jak można narzekać że ktoś puszcza fajerwerki od rana.. u mnie od 3 dni już puszczają xD

1

@Danny Gaucho w twerka @sidzej też uwierzyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Odesseiron a mogli do łopaty iść za trójeczkę miesięcznie xD

0

@Bamek94 niech zgadnę musisz szybko sprzedać jakiegoś nojmajera bo się taaaka okazja pojawiła a ty coinsow nie masz ;d

7

@Chakalaka jakim trzeba być chorym zwyrolem żeby lubić rodzynki w serniczku

0

@krefi10 pół Neymara

0

Najwyższa pora żeby się określić
https://www.strawpoll.me/19156479

0

@SeeleyBooth somsiad oszalał, jak nie PS to pes, ha tfu

3

@Striker otóż powód jest zgoła odmienny https://zapodaj.net/12ccf7b2db3d2.jpg.html
xD

0

@Striker musiałbym się posiłkować jakąś sasha grey czy cuś

0

Jak ja nienawidzę tych listonoszy, dzwoni cham i przestaje zanim do domofonu dojdę..

0

@juliacicha nie no nie przesadzajmy ;d

0

@juliacicha nie lepiej 19 gdzie wszyscy mają gotowe składy? :P

0

@SeeleyBooth passat prawie nówka mucha nie siada

1

@SeeleyBooth ale to do pc pad jakiś, kupiłem i nigdy nie używałem bo nie działał ^^

2

@juliacicha ale to będzie jeszcze fifa 20 czy już 21? ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?