Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Karpia daj wiedźminowi,
brytfanką potrząśnij,
uważaj na ości,
łooo oooo ooooooo
tej wersji nie znałem ;x
1
@Odesseiron ale mieszka za daleko od kościoła
1
@Skaramuczi gdy widzisz tą dłoń to już wiesz że historia jest legit
https://zapodaj.net/78afaa2876326.jpg.html
2
https://www.dobreprogramy.pl/Ksiadz-nie-chce-Internetu-od-Lucyfera.-Apeluje-o-zmiane-nazwy-WiFi,News,105390.html
ludzie.. xD
0
@messi564 @ksobi "( ͡° ͜ʖ ͡°)"
0
@Losiex ale głową tej ryby jest Messi :P
0
@fortunate_son akinfenwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rudi35 nie ma za co
3
@Kengo ten nie nacinał koszulki tylko przyszedł bez
0
@Colon owszem
0
@Colon zmień szkołę i weź kredyt
1
@Adamski69 https://www.futhead.com/20/players/207/adama-traore/ 81 siły
https://www.futhead.com/20/players/10908/marcus-rashford/ 75 siły
2
@KamQiX ManU szans już nie ma na majstra także who cares about premier league
0
@Odesseiron Niestety, najbardziej spektakularny piłkarz ever
0
@Kengo Messi jaki nażelowany
43
@LuisSalvano jakbyś do mnie dzwonił to też bym nie odebrał ^^
0
@Avada Kedavra oh shit, byłem przekonany że to z phineasa i pherba
0
@Avada Kedavra nic nie było
1
Zrobiłem kolejne base icon sbc.. nie wiem co mnie podkusiło.. Lehmann, Petit, Litmanen a teraz to.. https://zapodaj.net/78afaa2876326.jpg.html
1
@4drian0 napiwno
1
@cescblaugrana95 bb
2
@Witekk10 a bez pałacu nie ma pałacu
0
@Criss18Barca ostatnia fifa która była lepsza od poprzedniej to fifa 18
2
@Jacu327 tragedia, jak nie wyrzuciłeś paragonu to jest jeszcze nadzieja
1
Powrót Neymara,
Arnolda przybycie,
Pożegnanie Valdka,
Tego jej życzę.
4
@Kengo a co tam masz z wwe?
1
@IronSanHybrid pies kolegi somsiada pyta o linka
1
@hoeniker tak się składa że korzystałem najpierw z PSów, potem logitechów i na koniec xboxowych, i jak bym się miał teraz przesiąść z powrotem na PSowego pada to by mnie uj strzelił.
0
@KamQiX raz drugi nie otworzysz i już więcej nie pukają do drzwi
0
@Odesseiron gupi mikołaj