Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A sasha grey sobie ogrywa wiedźmina na yt ;x
0
@Dzemix111 był wieśniakiem i go zabili w 1 odcinku czy co? ;P
2
@Cave idź pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze
3
@Odesseiron kto jej usprawiedliwienia pisze ja się pytam
0
@Katalonbar ehh..
0
@kubusnitecki @HassanMubarak masz swoje audice ;x
6
@VanBest nie warto było, nie warto było zrobić nic
4
@IronSanHybrid ciekawe jak wiek obliczyli jak wszyscy bez konta i na incognito ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 po 1 zdaniu myślałem że chcesz zrobić jakiś przewrót ramblowy xD
7
@Lord_Vader wtedy trzeba by włączyć fife i zobaczyć
1
@Uukasz_93 teraz to już po ptokach
1
@NGTRX are you yoda's apprentice?
0
Ramos fryz ala z czasów jak grał na po, Messi lubi to
0
@Leooo jepiewdenko
0
@Hiacynk w więc to on go stoczył..
1
@IronSanHybrid passeratti niezniszczalne, wasze audice się chowają
0
@IronSanHybrid passerati za miedka przyszedł, teraz go trzeba wycenić i opchnąć
0
@IronSanHybrid tak i to ja napisałem popenkana ;x nie mój, patrzę ceny i stan
0
jak ja lubię oglądać ogłoszenia z autami na necie xD opis prawdę ci powie
https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-mercedes-sprawny-w-bardzo-dobrym-stanie-ID6CHLcg.html#05757bc672
0
A wy jak głosowaliście na toty w fifce? Ja takie coś puściłem:
Mats
TAA-De ligt-Van dijk-Robertson
D.silva-De jong-De bruyne
Messi-Lewy-Mane
2
@jakub9611 ano, środa dzień loda
0
@Danny Gaucho 1995-2005 ;d
2
@ranger3120 w Little fighter albo wormsy..
1
@TheNekro94 O bogowie, walka
0
@Hiacynk piccolo
6
@LeoMessi1994 złotą piłkę dostał to ma wywalone
0
@SeeleyBooth no przecież śpię
0
Anakin ale di caprio
1
Kurłła, pora zacząć ściągać fikoły na dyskietke
2
@Hiacynk ja też