3

A sasha grey sobie ogrywa wiedźmina na yt ;x

0

@Dzemix111 był wieśniakiem i go zabili w 1 odcinku czy co? ;P

2

@Cave idź pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz tylko u siebie na górze

3

@Odesseiron kto jej usprawiedliwienia pisze ja się pytam

0

@Katalonbar ehh..

0

@kubusnitecki @HassanMubarak masz swoje audice ;x

6

@VanBest nie warto było, nie warto było zrobić nic

4

@IronSanHybrid ciekawe jak wiek obliczyli jak wszyscy bez konta i na incognito ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub_87 po 1 zdaniu myślałem że chcesz zrobić jakiś przewrót ramblowy xD

7

@Lord_Vader wtedy trzeba by włączyć fife i zobaczyć

1

@Uukasz_93 teraz to już po ptokach

1

@NGTRX are you yoda's apprentice?

0

Ramos fryz ala z czasów jak grał na po, Messi lubi to

0

@Leooo jepiewdenko

0

@Hiacynk w więc to on go stoczył..

1

@IronSanHybrid passeratti niezniszczalne, wasze audice się chowają

0

@IronSanHybrid passerati za miedka przyszedł, teraz go trzeba wycenić i opchnąć

0

@IronSanHybrid tak i to ja napisałem popenkana ;x nie mój, patrzę ceny i stan

0

jak ja lubię oglądać ogłoszenia z autami na necie xD opis prawdę ci powie
https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-mercedes-sprawny-w-bardzo-dobrym-stanie-ID6CHLcg.html#05757bc672

0

A wy jak głosowaliście na toty w fifce? Ja takie coś puściłem:
Mats
TAA-De ligt-Van dijk-Robertson
D.silva-De jong-De bruyne
Messi-Lewy-Mane

2

@jakub9611 ano, środa dzień loda

0

@Danny Gaucho 1995-2005 ;d

2

@ranger3120 w Little fighter albo wormsy..

1

@TheNekro94 O bogowie, walka

0

@Hiacynk piccolo

6

@LeoMessi1994 złotą piłkę dostał to ma wywalone

0

@SeeleyBooth no przecież śpię

0

Anakin ale di caprio


1

Kurłła, pora zacząć ściągać fikoły na dyskietke

2

@Hiacynk ja też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?